Kendi teknolojisini üreterek, geliştirdiği ürün ve hizmet çözümleri ile Türk ve Avrupalı müşterilerine hizmet veren Tırsan, Avrupa İnovasyon ödülleri 2023’te de Van Eck Konteyner Kilit Sistemi ile “Komponent Kategorisi”nin 1.si, Kässbohrer Bütünlük Koruma Cihazı ile “Güvenlik Kategorisi”nin 2.si oldu. 2021 yılında aldığı, Komponent 1.liği, Gövde ve Akıllı Treyler 2.likleri, Çevre kategorisindeki 3.lüğü, 2019 yılında aldığı Şasi 1.liği, Konsept 3.lüğü ve 2017 yılında aldığı Güvenlik 1.liği ile toplam 9 ödüle ulaştı.

“Komponent” kategorisinde Van Eck ile birincilik

Tırsan, Van Eck Konteyner Kilit Sistemi ile, müşterilerinin rulot kısmi yükleme sırasında, yük güvenliği sorunlarına ve bunların maliyet, zaman, operasyonel sağlık ve güvenlik sonuçlarına çözüm bularak Komponent kategorisinde 1.lik elde etti.

 “Güvenlik” kategorisinde Kässbohrer ile İkincilik

Tırsan, Avrupa Treyler İnovasyon 2023 Güvenlik Kategorisi’nde Bütünlük Koruma Cihazı ile aldığı 2.lik ile yük, araç ve çevre güvenliğini ileri seviyeye taşımaya devam etti.

Ödüllü Ar-Ge merkezi ile otomotiv sektörü patent sıralamasında ilk 3’te olan Tırsan, Avrupa’nın en geniş ürün gamı ile 70’ten fazla ülkedeki müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılarken ve Ar-Ge çalışmalarına yatırım yapıyor.

Tırsan, 5 Standı ile IAA 2022’de

TAİD Yeni Logosunu Yeni Hedefleriyle Tanıttı TAİD Yeni Logosunu Yeni Hedefleriyle Tanıttı

Tırsan, her dönem katıldığı IAA Ticari Araçlar fuarında bu sene 5 standı  ile 20-25 Eylül tarihleri arasında Almanya Hannover’de tüm paydaşları ile buluşacak.

Avrupa’da tek çatı altında en geniş ürün gamını sunan Tırsan, bünyesindeki Käsbohrer ile müşterilerinin ihtiyaçlarını tam karşılayan ürünleri ve yeni araç lansmanları ile üç farklı standda fuar alanında yerini alacak. Geleneksel standının yer aldığı 27-E11'de genel kargo ve  intermodal ürün gamının yanı sıra açık alan standı K51'de Avrupa'nın en güvenli ve en hafif tank ve silo serisini ve açık alan standı M49'da inşaat ve ağır taşımacılık ürün gamındaki örneklerini müşterilerinin beğenisine sunacak.

Tırsan, yenilikçi taşımacılık çözümleri sağlayan Van Eck ile Hall 27- E32 standında ve Avrupa'nın hava kargo lideri, tek alüminyum kutu üreticisi olan Talson markasıyla Salon 27-E17 standında,  yenilikçi, esnek ve sürdürülebilir araçlarını ziyaretçiler ile buluşturacak.

Editör: Akın Öcal