Almanya Hannover’da düzenlenen dünyanın en büyük ticari araç platformu IAA’nın en eski katılımcılarından olan Tırsan basınla ve müşterileriyle buluştu.

 Avrupa’nın en geniş ürün gamına sahip olan treyler üreticisi Tırsan, 9 yeni ürünü müşterilerine tanıttı. Taşımacılıkta karbon emisyonlarındaki yaşanan hassasiyetle intermodal ürünlere ağırlık veren Tırsan, konteyner taşıyıcıda kullandığı patentli sekizgen yapılı yeni şasi sistemini de tanıttı.

Miran Lojistik’ten 50 Adetlik Tırsan Treyler Yatırımı Miran Lojistik’ten 50 Adetlik Tırsan Treyler Yatırımı

Swap Body taşımacılığına yönelik yeni rulo taşıyıcı ürünleriyle birlikte şehir içine yönelik kısaltılmış ve dümenlenebilir akslı kutu araçlarını sergileyen Tırsan, fuarın en yenilikçi stantlarından biri olarak büyük ilgi gördü.

Fuarın ilk günü düzenlenen basın etkinliğinde konuşan Tırsan İcra Kurulu Üyesi İffet Türkan Tırsan ve markalarından Kässbohrer’in organizasyonunu ve pazarlardaki durumuyla ilgili gazeticilere bilgi verdi.

Fuarda müşterileriyle bir araya gelirken Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu Türk sanayicilerini de standında ağırladı.

Editör: Akın Öcal