MAN Türkiye Bir Kez Daha Yılın Pazarı Ödülünü Aldı MAN Türkiye Bir Kez Daha Yılın Pazarı Ödülünü Aldı

Yurtdısındaki büyümesini yurtiçi teslimatlarla güçlendiren TEMSA, Mardin Büyükşehir Belediyesi’ne de 11 adet yeni araç teslimatı gerçekleştirdi. 


Mardin Valisi ve Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen ve TEMSA Yurt İçi Satış Direktörü Baybars Dağ’ın da katılımıyla gerçekleşen teslimat töreniyle, 10 adet Avenue LF ve 1 adet LD-SB Plus model araç Mardin halkının kullanımına sunuldu. 


Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan TEMSA Yurt İçi Satış Direktörü Baybars Dağ, “Bizim işimiz sadece üretmek değil; dünya için, ülkemiz için, insanlarımız için en doğru araçları tasarlamak. TEMSA olarak, yüksek güvenlik, şoför ve yolcu konforu, yakıt tasarrufu gibi konularda en ileri teknolojileri kullanırken, yüksek yerlilik oranına sahip araçlarımızla bir yandan da ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmayı en büyük sorumluluklarımızdan biri olarak görüyoruz. Avenue LF ve LD-SB Plus model araçlarımız da Türk mühendislerimiz tarafından bu yaklaşımımızın birer ürünü olarak tasarlandı. Sahip oldukları kalite ve dayanıklılığın yanı sıra düşük yakıt tüketimi, teknoloji ve çevre dostu özellikleriyle de dikkat çeken araçlarımız basamaksız kapılarıyla hamile, çocuklu, yaşlı ve engelli yolcuların toplu taşıma araçlarında yaşadıkları sorunları ortadan kaldırıyor” dedi. 
 

Editör: Akın Öcal