Nisan ayındaki Stellantis Pro One Avrupa lansmanıyla yollara çıkan PEUGEOT markalı ticari hafif ticari araçların lansmanı 10 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirildi. Yapılan tanıtımda PEUGEOT’nun yeni hafif ticari araç modellerinin kampanyalı fiyatları da açıklandı. Markanın en küçük ticarileri Yeni Rifter 1.200.000 TL, Yeni Partner Van 913 bin 500 TL başlangıç fiyatlarıyla satışa sunulurken Expert Traveller 1.650.500, Yeni Expert Van 1.058.000 ve Yeni Boxer ise 1.345.000 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerle buluşacak. 

Mercedes-Benz Parça Lojistik Merkezi Gebze’de Açıldı Mercedes-Benz Parça Lojistik Merkezi Gebze’de Açıldı

Peugeot hafif ticari araç lansmanında konuşan PEUGEOT Türkiye Genel Müdürü Gülin Reyhanoğlu, ürün gamlarını yenilemekten dolayı çok heyecanlı olduklarını söyledi. 2023 Türkiye hafif ticari araç pazarında 20 bin 83 adet satış ve yüzde 7.6 pazar payı ile kapattıklarını kaydeden Gülin Reyhanoğlu, 2024 Ocak-Nisan döneminde tüm dünyadaki PEUGEOT satışlarının yüzde 6’sını PEUGEOT Türkiye kendilerinin gerçekleştirdiğini vurguladı. Reyhanoğlu, bu yıl da Türkiye pazarından yüzde 6.4 pazar pay almayı hedeflediklerini kaydetti.

PEUGEOT Türkiye Pazarlama Direktörü Duygu Kanberoğlu ise PEUGEOT Türkiye olarak hafif ticari araç pazarının yarısına hitap ettiklerini söyledi.

PEUGEOT Türkiye Ürün Fiyatlandırma Kampanya Müdürü Emre İlkbahar da yaptığı sunumda Yeni Rifter, Yeni Partner, Yeni Expert Van, Yeni Boxer ve Expert Traveller hakkında sunum yaptı. Yenilenen araçlarla ilgili detaylı değerlendirmelere autoticari.com sayfalarından ulaşabilirsiniz. 

Editör: Akın Öcal