2013 yılında 8,5 tonluk Atlas ile Türkiye hafif kamyon pazarına giren ticari araç üreticisi Otokar, ailenin 12 tonluk yeni üyesi Atlas 3D ile pazardaki iddiasını artırmıştı. Otokar, yeni kampanyası ile 3 Ekim - 31 Aralık 2022 tarihleri Atlas kamyon alanlara araçlarının ilk iki periyodik bakımını ücretsiz yaptırma fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında Atlas sahipleri periyodik bakım dahilinde değiştirilecek yağlar, filtreler ve ayrıca bu kapsamda yapılacak kontroller için hiçbir ücret ödemeyecek.

Daimler Truck ve Linde’den Hidrojen Dolumunda İş Birliği Daimler Truck ve Linde’den Hidrojen Dolumunda İş Birliği

Otokar, Atlas ürün gamında yer alan 8,5 tonluk ve 12 tonluk kamyonları için ayrıca 3 yıl boyunca sınırsız kilometre garantisi sunuyor.

Türkiye hafif kamyon pazarının en genç üyesi olan Otokar Atlas kamyon ailesi 8,5 ve 12 tonluk üyeleriyle ve yüksek standart donanım seviyesiyle öne çıkıyor. Güçlü ve keskin çizgilere sahip kabiniyle ön plana çıkan Otokar Atlas, EP (Ekonomi-Performans) tuşu ile her türlü yol koşuluna ve yüke uygun sürüş modu tek tuşla yönetilebiliyor. ACC (Adaptif Seyir Kontrol Düzeni), klima, gelişmiş aydınlatma sistemi, güçlendirilmiş yan kapılar ve park sensörü gibi özelliklerle hafif kamyon segmentinde öne çıkan Otokar Atlas; tam havalı fren sistemi, EBS, egzoz freni, LDWS, AEBS ve ESC özelliklerini de üzerinde barındırıyor.

Editör: Akın Öcal