Yeni Mercedes-Benz Elektrikli Sprinter Tanıtıldı Yeni Mercedes-Benz Elektrikli Sprinter Tanıtıldı

Opel’in Türkiye’de müşterilerine sunduğu kompakt ticari modeli Combo ve orta segment ticari modeli Vivaro ve Zafira Life ile Avrupa’da satışına devam  ettiği Movana’dan  oluşan hafif ticari araç ürün gamı, yenilenen iç ve dış tasarımlarıyla olduğu kadar, yeni kokpit tasarımıyla da dikkat çekiyor. 

Opel, bu yenileme hamlesi içten yanmalı modellerinin tasarımlarını yenilerken elektrikli versiyonlarda da daha uzun menzil sunacak. Şimşek logolu markanın hafif ticari araç modelleri, Opel’in en güncel binek otomobillerinde kullandığı Opel Vizor isimli ön panelin hafif ticari araçlara özel yeni yorumu sayesinde görsel olarak hemen fark ediliyor. Vizor, marka logosunu imza niteliğindeki ön aydınlatma sistemleriyle birleştirerek araçların ön cephesinde tamamen yayılan bir bütünlük oluşturuyor. Yeni Opel Combo, Vivaro ve  Zafira Life’ın dış tasarımları kadar iç mekanları da geliştirildi. Yenilenen kokpitler; boyutu 10 inçe kadar renkli dokunmatik ekranlara sahip yeni kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto uyumlu bilgi-eğlence sistemleri ile öne çıkıyor. 

Yeni Opel Combo Life, ve Opel Zafira Life’ın elektrikli versiyonları, içten yanmalı motor versiyonlarına benzer tasarım ve kullanım özellikleri ile satışa sunulacak. 
 

Editör: Akın Öcal