Burcu Cihan Brisa’nın Pazarlama Direktörü Oldu Burcu Cihan Brisa’nın Pazarlama Direktörü Oldu

Mobil Oil Türk A.Ş., Türkiye’de hafif ticari araçlar için özel olarak satışa sunulan ilk madeni yağ ürün grubu olan Delvac ailesini yeniledi.

Mobil’in, 1925 yılında pazara sunduğu Delvac ailesi, motor ömrünün uzamasına ve yakıt ekonomisine yardımcı olurken motorda çamur ve aşınmaya karşı koruma sağlayarak sentetik motor yağlarıyla ticari araç kullanıcıları tarafından tercih ediliyor. Mobil Delvac ailesi, yenilenme sonrası Ultra, Modern ve Legend olmak üzere 3 farklı ürün grubuyla sadeleştirildi.  Marka, yeni ürün gruplarından Ultra ile en son teknoloji motorlara, Modern ile son 10 yıl içinde satın alınan motorlara, Legend ile de emektar motorlara hitap ediyor. Delvac ailesindeki bu değişimin ürün fiyatlarına da etkisi olmayacağı kaydedildi.


 
Ağır hizmet araçlarının geleceğinde dizel motorların hala önemli bir role sahip olduğunu söyleyen Mobil Oil Türk A.Ş. Genel Müdürü Münci Bilgiç, “Binek araçlarda yaşanan elektrifikasyon ağır hizmet tarafında daha geriden gelecek. Bizim de Mobil olarak, Delvac motor yağı ürünlerimizin tamamına yakını tüm önemli ticari motor OEM'leri tarafından onaylı veya onların gereksinimlerini karşılıyor. Mobil Delvac ailesi, pek çok pazarda olduğu gibi Türkiye pazarının da en sevilen ürün gruplarından biri” dedi. 

Bu yenilenmeyle müşterilerin uygun ürünü tercih etmelerini kolaylaştırdıklarını vurgulayan Münci Bilgiç, “Yeni ürün mimarimizle zaten güçlü olduğumuz Türkiye pazarındaki ağırlığımızı daha da artıracağız. Müşterilerimiz ister eski ekipman ister en ileri teknoloji kullanıyor olsun, yeni Mobil Delvac serimizle tüm ihtiyaçları için doğru motor yağını seçmesi çok kolay. Bu yeni mimari, Mobil Delvac marka bilinirliğini daha da artırmaya yardımcı olacak. Ürünleri belirli sektörlere odaklanacak şekilde uyarlamanıza olanak tanıyacak. Bu da bu esnek sektörden daha fazla değer elde etme fırsatı verecek” dedi. 

Editör: Akın Öcal