Filosundaki 350’den fazla araç ile Türkiye’nin en büyük araç taşıma şirketlerinden biri olan Mertur, araç parkını 20 adet Scania ile güçlendirdi. Mertur’a 10 adet Scania P410 ve 10 adet Scania 500S teslimatıyla birlikte Mertur araç parkındaki Scania sayısı 115’e ulaştı. 
Türkiye başta olmak üzere Avrupa Birliği ülkeleri, Orta Doğu ve Türk Cumhuriyetlerine uluslararası taşıma hizmet veren Mertur’a yeni araçlarını Doğuş Otomotiv Scania Gebze Servis’te teslim aldı. Araçları Satış ve Servis Müdürü Mehmet Fatih Yurtçu Mertur Otomotiv Yetkilisi Mert Albayrak’a teslim etti.  

Ford Trucks Çok Silindirli Hidrojen Motorunu Ateşledi Ford Trucks Çok Silindirli Hidrojen Motorunu Ateşledi


Albayrak: “Filomuzdaki Scania’lar en önemli referansımız”
Teslimat sırasında bir açıklama yapan Mert Albayrak “Mertur olarak otomotiv taşımacılığında Türkiye’nin önde gelen markalarından bir tanesiyiz. Müşteri odaklı hizmetlerimiz ile sunduğumuz çözümler örnek gösterilmektedir. Bu başarımızın arkasında filomuza dahil ettiğimiz araçlarımızın gücü de bulunmaktadır. Yeni araç alımı gündemimize geldiğinde filomuzdaki Scania araçlarının performansı kararımızda önemli bir rol oynadı. Yıl sonuna kadar 20 adet daha Scania almayı planlıyoruz” şeklinde konuştu. 

Editör: Akın Öcal