Mercedes-Benz Türk, 18-20 Eylül tarihleri arasında Kıbrıs’ta, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren bayileri ve yetkili servisleri ile bir araya geldi. Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış & Pazarlama Direktörlüğü ile Kamyon & Otobüs Satış Sonrası Hizmetler Direktörlüğü'nün ortak organizasyonuyla gerçekleşen toplantılarda, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma kararlılığı  vurgulandı. Yılın her çeyreğinde geniş bayi ve yetkili servis ağıyla bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunan Mercedes-Benz Türk, bu yılki mottosunu  Cumhuriyet’in 100. yılına ithafen “Cumhuriyet’in Değerlerini Gururla Taşıyoruz” olarak belirledi.

Renault Trucks’ta Satış Sonrasına Yeni  Yönetici Renault Trucks’ta Satış Sonrasına Yeni  Yönetici

Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış ve Pazarlama Direktörü Osman Nuri Aksoy, “Sahip olduğu teknolojileriyle güvenlik ve konforu zirveye taşıyan  otobüslerimiz ve ‘Geleceğe Kaptanlık Eder’ vizyonumuzla, iş ortaklarımızla bir araya geldiğimiz bu seneki geleneksel toplantımızdan da önemli çıktılar elde ettik. Bayilerimiz ile omuz omuza çalışmanın gücümüze güç kattığına inanıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılında da Mercedes-Benz Türk olarak sektördeki öncülüğümüzü sürdürmeye ve bayilerimizle güçlü birlikteliğimizi pekiştirmeye devam edeceğiz” dedi. 

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tolga Bilgisu ise "‘Yüksek Müşteri Memnuniyeti için Tam Gaz Yola Devam’ prensibi ile yetkili servislerimizde sunduğumuz hizmet kalitesinde çıtayı her daim yükseltiyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılında da yetkili servislerimizle olan güçlü ortaklığımız sayesinde, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacağız" şeklinde konuştu.

Editör: Akın Öcal