2022 Aralık’tan beri Mercedes-Benz Türk’ün kamyon yetkili satıcısı olan Bursa Odabaşı bayisi, yetkili servis hizmeti için sözleşme imzaladı. Mayıs 2023’te imzalanan yetkili servis sözleşmesi ile Bursa Odabaşı bayisi, Mercedes-Benz Türk’ün hem yetkili kamyon satış merkezi hem de kamyon yetkili servisi oldu. 

Mercedes-Benz Türk 2. El Kamyon ve Otobüs Satış Direktörü Didem Özensel, bayileri ve tüm paydaşlarıyla beraber başarıyı sürdürülebilir kılmanın yolunun müşterilerine yüksek standartlarda katma değer yaratacak hizmetler sunmak olduğunu söyledi.  

2024 Teknoloji Günü’nde ZF’ten Hibrit Şanzıman Sürprizi 2024 Teknoloji Günü’nde ZF’ten Hibrit Şanzıman Sürprizi

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tolga Bilgisu açıklamasında şunları söyledi: “Güçlü yetkili servis ağımıza Bursa Odabaşı Otomotiv'in eklenmesi ile servis ağımızı daha da genişletmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Satış Sonrası Hizmetler olarak önceliğimiz müşterilerimizin araçlarının daima yolda yürür olmasını sağlamakla beraber servislerimizden aldıkları hizmetten memnuniyetlerini en üst seviyede ve sürdürülebilir kılmaktır” dedi.

Bursa Odabaşı İcra Kurulu Üyesi Turan Odabaşı ise şunları söyledi: “Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizi dinliyor ve onların geri bildirimlerini işimizi daha iyi yapmanın anahtarı olarak görüyoruz. Bu doğrultuda, Mercedes-Benz Türk gibi bir firmanın paydaşlığından duyduğumuz güven ile yeni bir yatırımı daha hayata geçirdik. Yeni yetkili servisimiz ile tüm kamyon sahiplerinin ihtiyaçlarına en hızlı ve en iyi hizmetle cevap vereceğiz.  Tüm destekleri için Mercedes-Benz Türk ailesine çok teşekkür ediyorum.”

Mercedes-Benz Türk’ün yeni kamyon yetkili servisi Bursa Odabaşı, yeşil enerjiye dönüşümde önemli adımlar atıyor. Geri dönüşüm faaliyetlerinde önemli bir proje olan yağmur suyu depolamasını sağlayacak gri depo uygulamasını hayata geçiren Bursa Odabaşı, bu sayede depoladığı yağmur sularını çevre temizliği gibi işlemlerde kullanıyor. Hizmet verdikleri servis binalarında kağıt, metal ve plastiklerin dönüşümü için geri dönüşüm kutuları kullanan Bursa Odabaşı, bina yalıtımı için de yüksek yoğunlukta taş yününden yararlandı. Bursa Odabaşı servis binasının çatısına kurulacak Güneş Enerji Sistemi için tedarikçi ile alım ve kurulum sözleşmesini de imzaladı. 

Bursa Odabaşı yetkili servis noktasının servis ağına katılmasıyla Mercedes-Benz Türk, 27 ilde 47 kamyon yetkili servis noktasıyla hizmet veriyor.

Editör: Akın Öcal