Anadolu Isuzu Busworld’de Elektrikli Novo Volt’u Tanıttı Anadolu Isuzu Busworld’de Elektrikli Novo Volt’u Tanıttı

Türkiye’nin ilk karayolu seyahat firması olan Kâmil Koç’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Yaklaşık 24 yıldan beri firma bünyesinde farklı görevlerde bulunan İç Anadolu Bölge Müdürü Mehmet Türkyılmaz, atamayla Kâmil Koç Otobüsleri İcra Kurulu Üyeliği ve Operasyon Direktörlüğü görevine getirildi. Yılmaz, firmanın Türkiye ve yurt dışındaki operasyonlarının tamamından sorumlu isim olarak görev yapacak.
1969 yılında Ankara’da doğan Mehmet Türkyılmaz, Başkent’teki eğitim yıllarının ardından yaklaşık 24 yıldır Kâmil Koç bünyesinde farklı departmanlarda başarıyla görev yaptı. Evli ve 1 kız çocuğu babası olan Türkyılmaz, 1989 yılında bilet satış görevlisi olarak dahil olduğu Kâmil Koç Ailesi’nde, 1996 yılında Vardiya Amirliği, 2002 yılında Ankara Otogar Müdürü olarak çalıştı. 
2016 yılından bu yana da firmanın İç Anadolu Bölge Müdürü olarak görev yapan Türkyılmaz, 6 yıllık başarılı yöneticilik döneminin ardından yeni yıla birlikte Kâmil Koç Otobüsleri İcra Kurulu Üyesi ve Operasyon Direktörü olarak çalışmaya başladı.
Türkyılmaz atamayla ilgili şunları söyledi: “Kâmil Koç, benim neredeyse çeyrek asra yaklaşan bir süredir görev yapmaktan her zaman mutluluk duyduğum çok büyük bir aile. Bu nedenle benim için bir işyerinden ya da şirketten çok daha fazlasını ifade ediyor. Bugün şirket olarak, Türkiye’nin 71 il ve 306 ilçesini kapsayan geniş bir hizmet ağına sahibiz. Ayrıca Avrupa’nın en büyük şehirler arası otobüs ağı ve pazar liderliğine sahip iş ortağımız FlixBus ile birlikte, halihazırda Sofya ve Bükreş’e de seferler yapıyoruz. Önümüzdeki süreçte bu seferlerin sayısını daha artırmayı ve Avrupa’da daha da geniş bir alanda hizmet vermeyi hedefliyoruz. Kâmil Koç’un geniş seyahat ağı göz önünde bulundurulduğunda operasyonel yönetim çok daha önemli hale geliyor.”
 

Editör: Akın Öcal