Sağlık Lojistik 500 Adet Scania Çekici Aldı Sağlık Lojistik 500 Adet Scania Çekici Aldı

IVECO, Orta Doğu bölgesinin ticari araç sektörüne yönelik prestijli ticari yayınlardan biri olan Truck&Fleet ME tarafından üçüncüsü düzenlenen Truck & Fleet Middle East Ödülleri'nde iki ödül aldı. Ödülleri şirket adına IVECO Ortadoğu ve Körfez Bölge Müdürü Marco Torta törenle teslim aldı.

Bu ödül, GCC (Körfez İş birliği Konseyi) ekonomisinde belirli ulaşım ve üretim sektörlerinde önemli bir rol oynayan filoları ve araç üreticilerini onurlandırmayı amaçlıyor. Taşımacılık ve mobilite sektörlerinden endüstri uzmanlarından oluşan bir jüri tarafından değerlendirilen IVECO’nun hafif ticari araç modeli Daily, Orta Doğu bölgesindeki filo sahipleri arasında artan popülaritesini vurgulayan bir ödül olan ‘Yılın Panelvanı’ unvanına layık görüldü.

Daily, sınıfının çok yönlü aracı olarak şehir içi teslimatlardan inşaat sektöründeki daha ağır taşıma görevlerine kadar çok çeşitli görevler için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Sektöründe hem Euro VI-E hem de Euro V için sorunsuz sekiz vitesli Hi-Matic otomatik şanzıman sunan ilk araç olarak öne çıkan model, altı vitesli manuel şanzımanıyla da önceki modellere kıyasla vites seçimindeki boşluğu yüzde 50 azaltarak yağ değişim aralıklarını 350.000 km'ye kadar çıkardı. 

IVECO’nun 15 Kasım 2023 tarihinde Barselona'da düzenlenen ve autoticari.com’un da katıldığı, tüm ürün yelpazesinin ve hizmet anlayışının yenilenmesini müşterilere, ortaklara ve uluslararası gazetecilere sunulduğu küresel tanıtım etkinliği ‘BE THE CHANGE’, "Yılın Lansmanı" ödülüne layık görüldü.  

Editör: Akın Öcal