IVECO Türkiye, Bayi Toplantısı kapsamında Türkiye çapından 20 yetkili satıcı ve 24 satış noktası 48 yetkili servisi ve ile 5-7 Aralık 2022 tarihlerinde Kıbrıs’ta bir araya geldi. IVECO yönetici ve yetkililerinin de dahil olduğu 200 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda 2022 yılı değerlendirmesi yapılarak, 2023 yılının yol haritası ve hedefleri paylaşıldı. Organizasyonda zamanda yeni yılda sektöre yön verecek yeni IVECO ürün ve çözümlerinin tanıtımları da gerçekleştirildi.

Iveco’dan Gruppo Smet’e 100 Biyoyakıtlı S-WAY Iveco’dan Gruppo Smet’e 100 Biyoyakıtlı S-WAY

 
IVECO bayilerinin ve çalışanlarının interaktif bir ortamda fikir alışverişi yapabilme, bilgilerini güncelleme ve yeniliklerden haberdar olma şansı yakaladıkları toplantının konuk konuşmacısı ise Türkiye basketbol tarihinde birçok önemli başarıya imza atmış, koç Çetin Yılmaz oldu. Yılmaz, katılımcılarla hızla değişen dünyada ‘çağın çağdaşı olabilme’ konusunda tecrübelerini paylaştı ve motive eden bir konuşma  yaptı. 


‘eGelecek’ temasıyla düzenlenen toplantıda konuşma yapan IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak, IVECO markasının güvenli, verimli ve ekolojik mobiliteye olan bağlılığının sadece sürekli gelişen ürün gamı ve çözümlerde değil aynı zamanda iş modellerinde ve sahip oldukları bakış açısında da var olduğuna dikkat çekti. Işınak, sözlerine şöyle devam etti: “Bizim için oldukça verimli geçen 2022 yılını, 3.5 ton ve üzeri ticari araç pazarında 3. sırada tamamlamayı hedefliyoruz. 2023 yılı IVECO için, çok daha fazla dijitalleşme ve yeni nesil yakıt çözümlerine odaklanma yılı olacak. IVECO 40 yılı aşkın bir süredir çevre dostu teknolojilerin geliştirilmesine öncülük etmekte. Geleceğin sorumluluğunu taşımaya, bu anlamda sektöre öncülük etmeye devam edeceğiz.”

Editör: Akın Öcal