7 Ocak 2023 tarihinde TÜYAP Fuar Merkezi’nde başlayan Karavanist 2023, İstanbul 3. Karavan ve Ekipmanları Fuarı, karavan meraklılarından büyük ilgi görüyor. Motokaravanlardan çekme karavanlara, kamp malzeme ve ekipmanlarına kadar geniş bir yelpazede ürünleri aynı çatı altında sunan fuar, 15 Ocak tarihine kadar gezilebilecek.

Mercedes Elektrikli Sprinter’la Başarı Hikayesine Hazırlanıyor Mercedes Elektrikli Sprinter’la Başarı Hikayesine Hazırlanıyor


Karavanist 2023  katılımcıları arasında, karavan üretiminde kaliteli ürünleriyle dikkat çeken Carsiva Karavan da bulunuyor. Carsiva Karavan fuara alkoven karavan modelleri ile katıldı. IVECO Daily model araçlar ile fuarda yerini alan Carsiva Karavan’ın Kurucusu ve Genel Müdürü Şener Kayacık  “Carsiva Karavan olarak terzi usulü tasarım yapıyoruz. IVECO Daily araçlar ile çalışmayı özellikle tercih ediyoruz. Aracın karavan üstyapısına son derece uygun olmasının yanı sıra, aracın yol performansı, yakıt verimliliği ve konforu karavan severlerin aradığı nitelikte. Bu sebepten ülkemizde sayıları gitgide artan karavan sevdalıları özellikle IVECO Daily karavanlara rağbet ediyor” dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak, “Carsiva Karavan’ın IVECO Daily araçlarla yaptığı karavanları görüp de bir tane edinmek istememek olanaksız. Özellikle Amerika, Kanada ve Almanya gibi ülkelerde karavan adeta bir yaşam tarzı. Pandemi sonrasında tüm alışkanlıklarımızın değiştiği gibi seyahat etme ve tatil yapma anlayışlarımızda da değişti. Bu anlamda yakın bir zamanda Türk karavancıların sayısının artacağından, yollarda daha çok karavan göreceğimizden hiç şüphem yok. IVECO Daily, çok yönlülüğü sayesinde, dağıtımdan seyahate kadar hayatın her yükünde ideal bir yol arkadaşı” dedi. 
 

Editör: Akın Öcal