Uluslararası kara yolu taşımacılığı, denizyolu, demiryolu, havayolu taşımacılığı, yurt içi ve yurt dışı gümrükleme ve depolama hizmetleri alanında hizmet veren, Türkiye’nin önde gelen lojistik şirketlerinden Hilal Trans filosunu ‘Uluslararası Yılın Kamyonu (ITOY)’ ödüllü Ford Trucks F-MAX ile tam 100 adet genişletti. Yapılan son alımla şirketin filosundaki Ford Trucks marka araç sayısı 127 adede ulaştı.

1992 yılında uluslararası karayolu taşımacılığı faaliyetlerinde bulunmak amacı ile kurulan Hilal Trans, kurulduğu günden bu yana sorumluluk bilinci ve mükemmeliyetçilik anlayışı ile Türkiye’nin yanı sıra Orta Avrupa, Baltık ve Balkan ülkeleri sahasında en iyi olma yolunda kendini sürekli geliştirerek hizmet vermektedir.

Mercedes Aksaray Fabrikasında Otonom Taşıma Başlattı Mercedes Aksaray Fabrikasında Otonom Taşıma Başlattı

18 Mayıs 2022 tarihinde Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlenen araç teslimat töreninde Hilal Trans Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras ve Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören hazır bulundular.

Törende konuşan Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören, “Türkiye’nin en büyük dağıtım ağlarından birine sahip olan Hilal Trans’a 100 adet Uluslararası Yılın Kamyonu Ödüllü F-MAX teslim etmekten mutluyuz. Bizim için iş ortaklarımızla uzun dönemli iş birlikleri geliştirmek çok değerli. Ford Trucks olarak kalite odaklı yaklaşımımız ve ürünlerimizin toplam sahip olma maliyetinde yarattığı avantajlar ile müşterilerimizin operasyonlarında onlara büyük verimlilik ve katkı sağlamayı hedefliyoruz. Yüksek performanslı motoru ve ileri teknolojik donanımlarıyla kendini uluslararası arenada kanıtlamış F-MAX’e çok güveniyoruz. Hilal Trans’a bize ve Ford Trucks’a duydukları güven için çok teşekkür ederiz” dedi.

Aras: “Ford Trucks’ı tercih etmeye devam edeceğiz”

Teslimat töreninde Ford Trucks yönetimi tarafından teşekkür plaketi takdim edilen Hilal Trans Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras, “Müşterilerimize kesintisiz destek sunarak ticaretlerini güvenle gerçekleştirmelerini sağlamak en öncelikli hedefimiz. Bunun için filomuzu Ford ile büyütmeye devam ediyoruz. Tercihimizi Ford Trucks’tan yana yapmamızda hem Ford Otosan’ın 60 seneyi aşkın üretim tecrübesi, ürün geliştirme ve esneklik yetkinliği hem de Ford Trucks’ın müşteri odaklı yaklaşımı etkili oldu. Türk mühendisleri tarafından geliştirilen ve ülkemizde üretilen Ford Trucks F-MAX'ı tercih ettik. Filomuza kattığımız yeni 100 adet F-MAX ile filo kapasitemizi 1.200 üniteye çıkartmış olduk. Şirketimizin ve kaptanlarımızın büyük beğenisini kazanan F-MAX’in lojistik operasyonlarımızda bize çok önemli katkılar sunacağına inanıyoruz” değerlendirmelerinde bulundu. 

Editör: Akın Öcal