Sadece endüstriyel ve ticari lastiklere odaklanan Prometeon Tyre Group, G02 PRO Multiaxle Plus (çoklu aks) serisini damperli kamyonların hizmetine sunuyor. Prometeon teknolojisi ile geliştirilen G02 PRO Multiaxle Plus, hem yolda hem de şantiye alanında kullanıma uygun tasarımı sayesinde, zorlu çalışma koşullarında bile maksimum dayanıklılık ve yüksek kilometre ömrünü garanti ediyor.

İlk Prometeon Markalı Lastikler Mısır’da Tanıtıldı İlk Prometeon Markalı Lastikler Mısır’da Tanıtıldı

Direksiyon ve treyler akslarında kullanıma uygun şekilde yaratılan G02 PRO Multiaxle Plus’ın sahip olduğu özelliklerle düşük işletme maliyeti ve uzun lastik ömrü sunduğu kaydediliyor.  

G02 PRO Multiaxle Plus’ın yeni güçlendirilmiş karkas yapısı, 10 tona kadar artırılmış yük kapasitesi sağlarken daha geniş sırtı, daha derin kanalları ve yeni kauçuk formülasyonu, kesiklere ve yırtılmalara karşı yüksek direnç sunuyor.

Daha sağlam - daha uzun ömürlü

Her koşulda yüksek düzeyde çekiş gücü, kavrama ve güvenlik elde etmek üzere dizayn edilen G02 PRO Multiaxle Plus’ta kullanılan yenilikçi taban teknolojisi, düzenli aşınmayı artırıyor. Orta ve yan kanallardaki taş iticiler ise taşların sıkışmasını önleyerek daha iyi dayanıklılık ve kaplanabilirlik imkanı yaratıyor.

Profesyoneller için lastik çözümleri sunan Prometeon, önceki seriye göre G02 PRO Multiaxle Plus’ın dayanıklılığında yüzde 20, kilometre performansında yüzde 20, yırtılmaya karşı direncinde yüzde 15 ve düzenli aşınmada yüzde 10 iyileşme yaratarak sürdürülebilirliğe de katkıda bulunuyor.

Editör: Akın Öcal