Iveco’nun Vizyonunda Alternatif Enerji ve İş Birlikleri Var Iveco’nun Vizyonunda Alternatif Enerji ve İş Birlikleri Var

Daimler Truck çalışanları ve otomotiv dünyası Daimler Truck Holding AG Finans Direktörü Jochen Goetz'in ölüm haberiyle şok oldu. Jochen Goetz’in 5 Ağustos 2023 Cumartesi günü trajik bir olayda aniden ve beklenmedik bir şekilde vefat ettiği kaydedilirken olaya dair detay verilmedi. 
12 Temmuz 2021'den beri Daimler Truck Holding AG'nin Yönetim Kurulu Üyesi olan 52 yaşındaki Jochen Goetz (52), ve Finans ve Kontrolden, üretim dışı malzeme ve hizmetlerin tedarikinden ve BT'den sorumluydu. 
Jochen Goetz’in 36 yılı aşan tüm profesyonel kariyerinin Daimler Group'ta geçirdiği biliniyor. 

Daimler Truck Holding AG Yönetim Kurulu Başkanı Martin Daum, Jochen Goetz'in ölümünün, Daimler Truck için hem kişisel hem de profesyonel olarak çok büyük bir kayıp olduğunu kaydetti. Daum’un açıklaması şöyle devam etti: “Jochen Goetz'i 20 yılı aşkın süredir tanıyorum ve onunla her zaman farklı görevlerde mükemmel bir şekilde çalıştım. Jochen Goetz, bugünün Daimler Truck şirketinin şekillenmesinde kilit bir rol oynadı ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan olarak, şirketi bugün ekonomik açıdan her zamankinden daha başarılı hale getirmek için sürekli olarak çalıştı. Yüksek düzeyde profesyonelliği ve olumlu, ilgi çekici tavrı onun karakteriydi.”

Editör: Akın Öcal