Ağır ticari araçlara fazladan performans sunma vaadi sunan Castrol VECTON, Ağustos-Eylül aylarında sanayi sitelerindeki servisleri ziyaret edeceği roadshow’a 9 Ağustos’ta Düzce’den başladı. 

Sanayi sitelerine kurulacak tanıtım alanlarında yapılacak sunumlarda motor teknolojisi hakkındaki son gelişmeler ve Castrol VECTON’un özelliklerini anlatan interaktif sunumlar gerçekleştirilecek. Çeşitli ödüllü aktivitelerin yer alacağı alanda ayrıca Sanal Gerçeklik (VR) gözlüğüyle yağın motor içindeki yolculuğunu da deneyimleyecek olan ustalar, sürüş simülatöründe ağır ticari araç kullanarak verilen görevleri yerine getirmeye çalışacaklar.

ZF’in 2023 Satışları 46 Milyar Euro’yu Geçti ZF’in 2023 Satışları 46 Milyar Euro’yu Geçti

31 ilde 33 sanayi sitesi 
Castrol VECTON’un, sahip olduğu teknoloji sayesinde oksitlenme, tortu oluşumu ve zararlı asitler ile mücadele ederek daha uzun faydalı yağ ömrü ve maksimum yağ değişim aralığında en iyi performansı sağladığını söyleyen Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya (TUCA) Pazarlama Direktörü Nilay Tatlısöz düzenledikleri roadshow ile de bunun nasıl gerçekleştiğini ustalara göstermek istediklerini belirtti. Tatlısöz, “Castrol VECTON Roadshow ile Ağustos ve Eylül ayları boyunca Türkiye genelindeki sanayi sitelerini ziyaret edeceğiz. Ağır vasıta servislerinin ve araç motorlarının uzun süre sorunsuz ve en iyi performans ile çalışmasını isteyen, farklı iklim ve yol koşulları ile karşılaşan tır, kamyon ve otobüs sürücülerinin en çok tercih ettiği ürünlerden olan Castrol VECTON, zorlu motor koşullarıyla başa çıkıyor. Biz de bu etkinliklerimizle hem motor teknolojisinin geldiği nokta hakkında ustalarımızı bilgilendireceğiz hem de onlara yeni ürün ve hizmetlerimizi tanıtırken birlikte keyifli zaman geçireceğiz” diyerek sanayi sitelerinde çalışanlarla bir araya gelmenin Castrol’ün çeşitli ağır vasıta ürünleriyle sürdürdüğü liderliğini pekiştireceğinin altını çizdi. 

Editör: Akın Öcal