Türk ve Avrupalı lojistik firmalarının önemli treyler tedarikçisi olan Tırsan, Adapazarı Fabrikasında, teslimatlarına devam ediyor. Tırsan’ın Avusturya merkezli Bulung Logistics’e gerçekleştirdiği teslimat törenine; Bulung Logistics Genel Müdürü Savaş Kasap, Filo Tır Yönetim Müdürü Ergün Gengönül ve Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Orkun Demir katıldı.

Firmalarının Türkiye’den ve Avrupa’dan kara taşımacılığı ve intermodal taşımacılık hizmeti verdiğini söyleyen Bulung Logistics Genel Müdürü Savaş Kasap, teslimat töreninde şimyle konuştu: “Lojistik faaliyetlerimizin çevresel etkisini en aza indirmek için hem demiryolunda hem de karayolunda yalnızca Euro-6 normlu araçlar kullanarak çevreye duyarlı taşımacılık gerçekleştirmekteyiz. Tırsan, yıllardır yurt dışı ve yurt içi tüm operasyonlarımızda müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet vermek adına her zaman tek tercihimiz oldu. Gerek ürünlerinin başarılı performansı gerekse her koşulda firmamıza sağlamış olduğu hızlı satış sonrası hizmetleri ile Tırsan’a her zaman güvenimiz tam. Tırsan ile yıllardır devam eden başarılı ve güçlü iş birliğimizin ileriki yıllarda da artarak devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

Fonksiyonel treylerlerle verimli taşımacılık

İmsan Grup 60 Yeni Tenteli Tırsan Treylerle Filosunu Güçlendirdi İmsan Grup 60 Yeni Tenteli Tırsan Treylerle Filosunu Güçlendirdi

Kasap sözlerine şu şekilde devam etti, “Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçlarının sahip olduğu “Lastik Taşıma Sertifikası” sayesinde müşterilerimiz, lastik taşımacılığı da yapabilmektedir. Ayrıca araçta bulunan tren yükleme opsiyonu ile treylerler intermodal taşımacılığa da uygundur. Öte yandan araç, farklı çekicilerle de kullanım olanağı sağlayan çok fonksiyonlu süspansiyon özelliğine de sahiptir. Bu özelliği sayesinde her tip çekici modeli ile taşıma yapabiliyoruz bu da firmamız için büyük avantaj” açıklamalarında bulundu.

Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Orkun Demir de Bulung Logistics’in, tercihini yine Tırsan’dan yana kullanmasından dolayı mutluluk duyduklarını kaydederek “Teslimatını yaptığımız Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçlarımız, her türlü çekici modelinde kullanılabilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz operasyonel işlerinde daha esnek ve daha hızlı hareket edebilecektir. Öte yandan müşterimiz, filosuna yeni eklediği Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler ile rekabet gücünü daha da artıracaktır” dedi.

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride Özellikleri

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler, yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahip.

Tenteli Perdeli Multi Ride aracı, Tren Yükleme Sistemi opsiyonu sayesinde filo yönetiminde esnekliği artırmak üzere geliştirilerek bu opsiyon içerisinde, 2 x 2 adet Tren Vinç Bağlantı noktası ile Tren Yükleme için özel tasarlanan dingil hava yastıkları bulunuyor. Sistem, "e-f-g-i" vagon tipleri ve P400 tünel tiplerine de uyumludur. Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde, 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, yan kayar perde ve kayar çatı özelliği sayesinde müşterilerine daha fazla verimlilik sunuyor. 7,2 ton forklift aks yüküne dayanıklı tabanı sayesinde, rampa yüklemelerinde maksimum taban dayanımı sağlayan aracın aracın, şasi ve çelik aksamları çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı.

Editör: Akın Öcal