Borusan Grup şirketlerinden Borusan Lojistik iş yapış şekillerinde birincil öncelik olarak belirlediği "toplumsal cinsiyet eşitliği" çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. “Borusan Eşittir” çatısı altında yürüttüğü “toplumsal cinsiyet eşitliği” çalışmalarında farkındalık yaratmanın en önemli olduğu grubun çocuklar olduğu inancıyla yola çıktığını ifade eden Borusan Lojistik, başlattığı resim yarışması ile sözü dünyaya eşit gözlerle bakan nesillere veriyor.

Alışan Lojistik Renault Trucks’tan 150 Adet Çekici Aldı Alışan Lojistik Renault Trucks’tan 150 Adet Çekici Aldı

Borusan Lojistik’in düzenlediği ve çocukların gözünden eşitliği anlatan resimlerin katılacağı yarışmaya 31 Mayıs kadar başvurulabilecek. 5-7 yaş arası tüm çocukları eşitliği anlatacakları resimler yapmaya davet eden marka, çocuklara cinsiyet eşitliğinin ne ifade ettiğini sorup düşüncelerini resme dökmelerini istiyor. Birinci seçilen resim Borusan Lojistik’e ait bir treylere işlenerek tır yurtiçi taşımalarıyla Türkiye’yi dolaşacak. Ayrıca, yarışmanın birinciye Trendyol'dan 3.000 TL değerinde hediye çeki verilecek. İlk 10'a giren tüm katılımcılar hediye çekleriyle ödüllendirilirken Eşit Masallar Kitap Serisi hediye edilecek.

31 Mayıs tarihine kadar gönderilen resimler alanında uzman jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek. Yapılan değerlendirme sonucu markanın kurumsal sosyal medya hesaplarından ve web sitesinden açıklanacak.

Editör: Akın Öcal