Hidrojenli Taşımacılık Liderine Yakıt Hücreli Peuoget  Expert Filosu Hidrojenli Taşımacılık Liderine Yakıt Hücreli Peuoget  Expert Filosu


2023’ten önce, hidrojen enerjisi endüstrisi zincirinde uluslararası etkiye sahip beş ila sekiz önde gelen işletme desteklenecek. Böylece Beijing -Tianjin-Hebei bölgesindeki sanayi zincirinin ölçeği 50 milyar yuanı aşacak ve karbon emisyonlarını 1 milyon ton azaltacak.

2025’ten önce, uluslararası etkiye sahip desteklenecek kuruluş sayısı 10 ila 15’e çıkacak ve endüstriyel zincir oluşması sağlanacak. Planda ayrıca dünya standartlarında 4 ayrı endüstriyel Ar-Ge ve yenilik platformu inşa edileceği de belirtiliyor. Ulaşımda, 2025 itibarıyla bölgede 74 hidrojen yakıt ikmal istasyonunun inşaatı tamamlanarak 10 binden fazla hidrojen yakıt hücreli araca sahip olacak.

Dağıtılmış enerji arzı açısından, 2025 yılına kadar bölgede daha fazla uygulama ile ticari güç kaynağı ve ısı kaynağı modelleri keşfedilecek ve dağıtılmış enerji üretim sisteminin kurulu gücü 10 MW’ın üzerine çıkarılacak.

Editör: TE Bilişim