Türkiye’den İspanya, Portekiz- Kuzey Afrika ve Fransa’ya lojistik hizmetlerinde uzmanlaşan Ares Logistics, treyler yatırımında bir kez daha Tırsan’ı seçti.
Sakarya’daki Tırsan kampüsünde düzenlenen teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Ares Logistics Yönetim Kurulu Başkanı İdris Hanoğlu, Ares Logistics Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Kırcı ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katıldı. 

Eurotürk Lojistik 20 Tırsan Tenteli Treyler Aldı Eurotürk Lojistik 20 Tırsan Tenteli Treyler Aldı

Müşteri önceliğinin Tırsan’ın kuruluşundan beri 46 yıldır en büyük önceliği olduğunu kaydeden Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Ödüllü Tırsan Ar-Ge merkezimizdeki yetkin ekiplerimiz ve müşterilerimiz ile birlikte sektörün ihtiyaçlarını belirliyor, en son teknoloji ürünleri geliştiriyor ve sektöre yön veriyoruz. Bugün de burada sektörün öncü firmalarından biri olan Ares Logistics’e araç teslimatı gerçekleştirmekten dolayı gururluyuz. Ares Logistics ile iş ortaklığımızın uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum” açıklamalarında bulundu.
Filodaki Tırsan sayısı 320
Ares Logistics Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Kırcı gerçekleştirilen teslimat töreninde yaptığı konuşmada; ”Firmamız için en önemli önceliğimiz, taşımacılıkta güvenlik ve zamanlama. Kullandığımız ekipmanların donanımı ve farklı taşıma modlarında kullanıma uygun olması da bizim için çok önemli. Bunun içinde filomuzu Tırsan’ın araçları ile güçlendirerek, Avrupa’ya yapmış olduğumuz taşımacılık hizmetlerini güvenlik açısından garanti altına almış oluyoruz. Son yapmış olduğumuz yatırımımız ile birlikte filomuzu daha da güçlendirerek, Tırsan araç sayımızı 320’e yükselttik” dedi. 
Kırcı sözlerine şöyle devam etti; “Ares Logistics olarak farklı sektörlerden birçok markaya ağırlıklı olarak multimodal taşımacılık ve entegre lojistik hizmetleri sunuyoruz. Taşımalarımızın önemli bir kısmı Türkiye- İspanya, Portekiz- Kuzey Afrika ve Fransa ülkeleri arasında, bu yüzden standartlarınızın da buna uygun olması gerekiyor. Bu noktada tek tercihimiz Tırsan markası oluyor. Filomuza son kattığımız Tırsan’ın verimlilik odaklı Multi Ride araçlarının çift süspansiyon sistemi ile ayarlanabilir beşinci teker yüksekliğine sahip olması, operasyonel işlerimizi oldukça hızlandırıyor bu da bizim için büyük avantaj. Bu sayede müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenli lojistik hizmeti sağlarken, Avrupa’daki rekabet gücümüzü de artırıyoruz. Bunun yanı sıra Tırsan araçları, uzun yollarda bize hem yakıt tasarrufu sağlıyor hem de sağlamlığıyla bize güven veriyor. Bundan dolayı, yeni yatırımlarımızda da tek tercihimiz her zaman olduğu gibi yine Tırsan olacaktır.” 
 

Editör: Akın Öcal