Castrol 125’inci Yaşını Yeni Kimliği ve Vizyonuyla Kutluyor Castrol 125’inci Yaşını Yeni Kimliği ve Vizyonuyla Kutluyor

Allison Transmission, hayat kurtarmanın en önemli olduğu acil durumlarda doğru tahrik çözümüne sahip olmanın önemini vurgulamak üzere 24-25 Mayıs’ta İsveç’te düzenlenen Fire & Rescue Fuarı’nda yerini alıyor. 
Allison Transmission Nordik Bölge Satış Müdürü Mats Hallgren, açıklamasında; "Arama & Kurtarma ekiplerinin çalışmalarında başarmaktan başka seçeneği olmuyor. İtfaiye ve ambulans gibi özel araçların, acil durumlarda mümkün olduğunca hızlı ve sorunsuz şekilde olay yerine ulaşması ise hayati önem taşıyor. Allison olarak acil durum müdahale ekiplerinin karşılaştığı zorlukları ve görevlerinin gerektirdiği performansı biliyoruz. Bu doğrultuda şanzımanlarımız, daha hızlı tepki süreleri ve daha iyi manevra kabiliyeti için üstün ivmelenme sağlayacak şekilde üretiliyor" diye belirtti. 
Allison tam otomatik şanzımanlar, üstün dayanıklılığa odaklanılarak tasarlandı.  Şanzımanların minimum bakım gereklilikleri ise en zorlu koşullarda bile en iyi performansı sunabilmelerini sağlıyor. Kesintisiz Güç Teknolojisi sayesinde Allison tam otomatik şanzımanlar, diğer şanzıman teknolojilerine göre yüzde 35'e kadar daha seri ivmelenme ve daha iyi manevra kabiliyeti sunuyor. Bu teknoloji, hayatların tehlikede olduğu durumlarda büyük önem taşıyor ve acil durum araçlarının güvenilirliklerini güçlendiren bileşenlerle donatılması son derece önemli oluyor.
İsveç'in sektördeki en büyük fuarlarından biri olan Fire & Rescue'nun acil durum hizmetlerinden, orduya, üretici ve karar mercilerine kadar ülkenin dört bir yanından yetkilileri buluşturduğunu kaydeden Hallgren; tam otomatik şanzımanlarımızın kritik durumlarda üstün performans sunacağına ve acil durum ekiplerinin ihtiyaçları olan güvenilirliği sağlayacağına emin olduklarını vurguladı. 

Editör: Akın Öcal