KIA Avrupa Ticari Araç Pazarına Elektrikli PV5 İle Giriyor KIA Avrupa Ticari Araç Pazarına Elektrikli PV5 İle Giriyor

2014 yılından bu yana ALJ Finans’ın sektörde öncü konuma ulaşmasında büyük katkısı olan ALJ Finans Yönetim Kurulu Başkan Vekili Volkan Döşoğlu, 27 Mayıs 2022 itibarıyla ALJ Finansman A.Ş.’nin Genel Müdürü olarak atandı.

İstanbul Üniversitesi İngilizce Ekonomi Bölümü mezunu olan ve çalışma hayatına Garanti Bankası’nda müfettiş yardımcısı olarak başlayan Volkan Döşoğlu, takip eden süreçte; Garanti Ödeme Sistemleri, Fortis Bank, TEB Finansman ve ALJ Finans’ta risk yönetimi, tahsilat ve müşteri hizmetleri yönetimi, karar destek sistemleri, risk analitiği ve modelleme, krediler, operasyon ve bilgi teknolojileri yönetimi gibi alanlarda projelere imza attı.

Volkan Döşoğlu, uzun yıllara dayanan bankacılık ve finans sektörü tecrübesi ve 2020 yılının başından beri ALJ Uluslararası Operasyonlar çatısı altında MENA Bölgesi’nde yürüttüğü Finansal Hizmetler üst düzey yöneticiliği nezdindeki deneyimleriyle ALJ Finans’ın dönüşüm yolculuğuna liderlik edeceği açıklandı. İngilizce bilen Döşoğlu, evli ve iki çocuk babası.

 

Editör: Akın Öcal