Element Logistics’e 15 Tırsan Multi Ride Treyler Element Logistics’e 15 Tırsan Multi Ride Treyler

Yeşil Mutabakat ana temasıyla düzenlenmesi planlanan ancak deprem nedeniyle 15 Haziran 2023 tarihine ertelenen Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi gelirlerinin depremzedeler yararına yapılacak projelerde kullanılacağı kaydedildi.   
 Konuyla ilgili bulunan  Treyler Sanayicileri Derneği’nin (TREDER) Başkanı Yalçın Şentürk, “Deprem felaketiyle sektörümüz ve ülkemiz derin yara aldı. Şimdi yaraların sarılma zamanı. TREDER olarak, Zirvemizde elde ettiğimiz gelirlerin depremzede yararına projelerde kullanma kararı aldık. Deprem felaketi herkesi afetlere karşı daha fazla hazırlıklı olmamızı acı bir şekilde öğretti. Treyler üreticileri olarak, felakette meydana gelen ihtiyaçları göz önünde bulundurarak ‘Afet Treyleri’ projesine imaz attık. Zirvemizde bu treylerimizi sergileyeceğiz. Gönüllülük esası ve ortak akıl ile yürütülen bu projemizin önü çok açık. Yeni fikir ve geliştirmelerle Türkiye’de yaygınlaşabilir.”
Yerel ve uluslararası profesyonellerin etkinliğinde kamu ve özel sektör kuruluşlarından üst düzey yöneticiler de yerini alacak. Zirvenin altın sponsorları; BPW, Mercedes-Benz Türk, İntermobil, Saf-Holland, Kadesan, Matrix Shipping, Nevpa, Orsan, PPG, Prometeon, Univera gümüş sponsorları; Akset, ANM Metal, Atik, Dyo, GOS, Hobi, Leader Boya, MTD, Neva Orman, Safa, Sanel bronz sponsorları Aspöck, BASF, DalElektirik Solar, Gümaş Jost, IMS Group, Knorr-Bremse, Mobilite, Özkoç ve Sertplas markaları oldu.

Editör: Akın Öcal