Yapılan atamalarla ZF Türk satış sonrası hizmetler müdürlüğünü yürüten Alper Zoroğlu, ZF Aftermarket, Türkiye, Ortadoğu, Afrika ve Hindistan’dan Sorumlu Filo Yönetimi ve İş Geliştirme Müdürlüğü görevine getirildi. Şafak Demirel ise ZF Services Türk Teknik Servis ve Atölyeler Müdürü olarak atandı.

Şafak Demirel
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden 2004 yılında mezun olan Şafak Demirel, kariyerine 2005 yılında Uzel Makine’da başlarken, sırasıyla Temsa Global, Karsan ve BMC gibi firmalarda satış sonrası hizmetler müdürü olarak görev aldı. Demirel, Ocak 2023 tarihi itibariyle ZF Services Türk’te Teknik Servis ve Atölyeler Müdürü olarak görev yapmaya başladı. 

Burcu Cihan Brisa’nın Pazarlama Direktörü Oldu Burcu Cihan Brisa’nın Pazarlama Direktörü Oldu

Alper Zoroğlu
ZF organizasyonu içinde bölgesel yönetici konumuna yükselen Alper Zoroğlu, İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezunu olduktan sonra Darmstadt Teknik Üniversitesinde yüksek lisansını tamamladı. 2005 yılında Anadolu ISUZU’da ilk görevine başlayan ve 2010 yılından beri ZF Services Türk’te Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü yapan Zoroğlu, Ocak 2023 tarihi itibariyle, ZF Aftermarket Türkiye, Ortadoğu, Afrika ve Hindistan’dan sorumlu Filo Yönetimi ve İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapmaya başladı. 


 

Editör: Akın Öcal