UltraContact NXT İle Continental’e Uluslararası Tasarım Ödülü UltraContact NXT İle Continental’e Uluslararası Tasarım Ödülü

Pırıl Gömeçlioğlu yeni görevinde, ZF Türkiye markalarının pazarlama süreçleri ile pazarlama ve iletişim stratejilerinin yanı sıra kurumsal itibar yönetiminden sorumlu olacak. 

Gömeçlioğlu, Avusturya Lisesi’nden sonra 2004’te Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun oldu. İş hayatına HSBC Türkiye Ürün Yönetimi ve Pazarlama bölümünde başlayan Gömeçlioğlu, 2005 yılından itibaren 17 yıl boyunca Bosch Türkiye’de Marka Yönetimi, Kurumsal İletişim ve Stratejik Pazarlama alanlarında görev yaptı. 2013 yılından itibaren 10 yıl Bosch Türkiye ve Ortadoğu Bölgesi Stratejik Pazarlama Kısım Müdürü görevini yürüttü. 2023 yılında İstanbul Sanayi Odası Kurumsal İletişim Direktörü olarak atanan Pırıl Gömeçlioğlu, Ocak 2024’te ZF Aftermarket Türkiye Pazarlama ve İletişim Departmanı’nın başına getirildi.

Pırıl Gömeçlioğlu’nun atamasıyla ilgili ZF Aftermarket Türkiye Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu, yaptığı açıklamada “ZF Aftermarket Türkiye satış ve pazarlama ekiplerimizi güçlendiriyoruz. Bu alanlarda önemli sektörel tecrübeleri olan profesyonelleri bünyemize katmaktan mutluluk duyuyoruz. ZF geleceğin mobilitesi ve sürdürülebilirlik hedefleri konusunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Günümüz ve geleceğin fırsatlarını yakalamak ve olası zorlukların üstesinden gelmek üzere biz de ekiplerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz” dedi.

ZF Aftermarket Türkiye IAM Satış Müdürü Artun Baran Oldu
ZF Aftermarket Türkiye IAM Satış Müdürlüğü görevine Artun Baran atandı. Artun Baran yeni görevinde, ZF markaları otomotiv bağımsız yenileme pazarı satışlarının yönetiminden sorumlu olacak.


Baran, 2004’te Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. İş hayatına Maysan Mando Satış ve Pazarlama bölümünde başlayan Baran, 2006 yılından itibaren 17 yıl boyunca Maysan Mando Türkiye’de Satış ve Pazarlama departmanında farklı pozisyonlarda görev yaptı. 2015 yılından itibaren 7 yıl Maysan Mando Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini yürüten Artun Baran, 2024 Şubat’ta ZF Aftermarket Türkiye IAM Satış Departmanı’nın başına getirildi.

ZF Aftermarket Türkiye Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu atamayla ilgili; “ZF Aftermarket Türkiye satış ve pazarlama ekiplerimizi güçlendiriyoruz. Bu alanlarda önemli sektörel tecrübeleri olan profesyonelleri bünyemize katmaktan mutluluk duyuyoruz. ZF geleceğin mobilitesi ve sürdürülebilirlik hedefleri konusunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Günümüz ve geleceğin fırsatlarını yakalamak ve olası zorlukların üstesinden gelmek üzere biz de ekiplerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz” dedi.
 

Editör: Akın Öcal