Cumhuriyet kutlamaları için bir araya gelen Yeditepe Taşımacılık çalışanları, vatanı kuran Atatürk ve silah arkadaşlarını da andılar.

Yeditepe Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Alp Tuğhan, yaptığı konuşmada, “Cumhuriyetimizin 99. yılını kutladığımız bugün, çalışanlarımızla bir araya gelmek, onlarla Cumhuriyetimizi kutlamak ayrı bir gurur” dedi.

Alışan Lojistik Renault Trucks’tan 150 Adet Çekici Aldı Alışan Lojistik Renault Trucks’tan 150 Adet Çekici Aldı

Bu vatan için çalışmanın ve değer üretmenin önemine vurgu yaparak konuşmasına devam eden Tuğhan, “Yeditepe, IATA verilerine Türkiye’de 3. sırada.  Bu başarıyı hep birlikte başardığımıza inanıyorum. Hizmet sektörünün bu zor alanında insan kaynağımızla fark yarattığımıza, müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşıdığımıza inanıyorum. İnandığım bir şey daha var. Daha çok başarılara imza atacağız. Türkiye, hava kargo pazarında her geçen gün payını arttırıyor. Havayollarımız günde güne büyüyor. Pandemiyle arkamıza aldığımız bu rüzgarı, Türk hava kargo sektörünün iyi değerlendirdiğini düşünüyorum. Yılın son çeyreğine 188 milyar doları aşan ihracatla girdik. İhracat ile büyüyen ülkemize, Yeditepe ailesi olarak bizler de katkı vererek ülkemizi ihracatla büyütmeye çabalıyoruz.” şeklinde konuştu.

Türkiye genelinde 9 ofisi ve 80 çalışanıyla hizmet veren Yeditepe Taşımacılık 2021 yılında 456 milyon TL ciro ile kapattı. Bu yıl içinde yüzde 20 büyüme hedefi ile faaliyetlerine emin adımlarla ilerliyor.

Editör: Akın Öcal