Ares Lojistik, Mercedes-Benz Türk’ün 2.El markası TruckStore’dan Mercedes-Benz Kamyon Finansman kredi desteğiyle satın aldığı 15 adet 2019 model Actros 1845 LsnRL ile filosundaki Mercedes-Benz marka araç sayısını 230’a çıkardı. 
22 Kasım 2022 tarihinde gerçekleştirilen törene Mercedes-Benz Türk 2.El Kamyon ve Otobüs Satış Direktörü Didem Özensel, Mercedes-Benz Türk TruckStore Grup Müdürü Oytun Balıkçıoğlu, Mercedes-Benz Kamyon Finansman Pazarlama ve Kamyon Satış Birim Müdürü Onur Sağdıç ve Mercedes-Benz Türk bayisi Mengerler İstanbul Kamyon Satış Müdürü Cihan Ekinci Ares Lojistik firma ortakları İdris Hanoğlu ve Engin Kırcı katrıldı.

Hafif Ticari ve Otobüs Büyürken Kamyon Pazarı Daraldı Hafif Ticari ve Otobüs Büyürken Kamyon Pazarı Daraldı


Teslimat töreninde bir konuşma yapan Mercedes-Benz Türk TruckStore Grup Müdürü Oytun Balıkçıoğlu, “Uluslararası lojistik alanında faaliyet gösteren ve sektörünün önde gelen firmalarından olan Ares Lojistik de yeni yatırımında 2.El’de güvenin sembolü olan markamız TruckStore’u tercih etti. Uzun yıllardır iş ortaklığı yaptığımız Ares Lojistik, bugün teslim ettiğimiz 15 adet Actros 1845 LsnRL ile filosundaki Mercedes-Benz marka araçların sayısını 230’a çıkardı. TruckStore portföyündeki Actros araçlarımızı tercih ettiği için Ares Lojistik’e teşekkürlerimizi sunuyor, yeni araçlarının hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.


Ares Lojistik firma ortağı İdris Hanoğlu ise  “Temelleri 1996’da atılan 2006 yılında markalaşan firmamız, müşteri ihtiyaçlarına en uygun lojistik çözümleri sunuyor. Karayolu, intermodal, multimodal ve proje taşımacılığının yanı sıra gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmetleri de sunan şirketimiz, çevreye duyarlılık, kaliteli hizmet ve güvenli taşıma ilkeleri ile faaliyetlerini sürdürüyor. Tüm operasyonlarında üst düzey müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firma olarak, operasyonlarımızın bel kemiği olan araçlarımıza yatırım yapmaya devam ediyoruz. Mercedes-Benz markasının sağlamlığı ve uzun yıllardır birlikte çalışmış olmamızın verdiği memnuniyetle, uluslararası taşımacılıkta kullanacağımız araç filomuzun yeni üyelerini bir kez daha TruckStore’dan tercih ettik” dedi. 
 

Editör: Akın Öcal