Türkiye’nin hizmet ihracatının önderlerinden lojistik sektörü,  Tırsan’ın yetkin ekibi tarafından fuarın açılış gününde memnuniyetle ağırlandı. Sektörümüz, Tırsan’ın tüm taşıma modellerine uygun Avrupa’nın en geniş ürün gamı ile bir kez daha buluşma fırsatı yakalıyor.
Fuarın açılış gününde Uluslararası Nakliyeciler Derneği Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayşem Ulusoy, EKO MMI Fuarcılık İdari Direktörü İlker Altun ve Messe München GMBH Yönetim Kurulu Üyesi Falk Senger de dahil olmak üzere sektör temsilcilerinden büyük ilgi gören Tırsan standı 18 Kasım’a kadar ziyaretçileri ağırlamaya devam edecek. 


Avrupa’nın En Hafif 90 Metreküp Hacimli Silobası
Uluslararası Basınçlı Kaplar Yönetmeliği’ne uygun olarak alüminyum malzemeden üretilen Tırsan’ın Kässbohrer Silobas Ürün Ailesi; 31 metreküpten 90 metreküpe kadar yatay, damperli ve ADR’li silobasları kapsıyor. Yüksek taşıma kapasitesi, operasyon kolaylığı ile çimento, inşaat malzemesi, toz veya granül halindeki plastik hammaddeler ve gıda taşımacılığında müşterilerine en üst seviyede güvenlik sağlarken düşük boş ağırlığı ile düşük işletme maliyeti sunuyor.

Eurotürk Lojistik 20 Tırsan Tenteli Treyler Aldı Eurotürk Lojistik 20 Tırsan Tenteli Treyler Aldı

Tırsan, Avrupa’da 90 metreküp hacimli ve en hafif silobasını üreten tek üreticidir. 90 metreküp hacimli silobas, K.SSK 90, Avrupa’nın en yüksek kapasitesi ve en düşük boş ağırlığı ile müşterilerine kuru dökme yük taşımacılığında en yüksek verimliliği sunuyor. Modelin, yüksek taşıma kapasitesinin yanı sıra yüksek mukavemetli çelik şasisi ile, en dayanıklı ve en uzun ömürlü kullanımı sunduğu ifade ediliyor. 
 

Editör: Akın Öcal