Tırsan, 16-18 Kasım 2022 tarihleri arasında Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde Hol 1 Stand 402’de, Avrupa’nın en hafif ve en yüksek hacimli K.SSK 90 Damperli Silobasını sektör ile buluşturacak. Tırsan, 70’ten fazla ülkeye Avrupa’nın en geniş ürün gamına sahip üreticisi olarak ürünlerini ihraç ediyor. 
Avrupa’nın en hafif silobas ailesinin üyesi K.SSK  90 aynı zamanda Avrupa’nın en yüksek hacimli damperli silobası olarak, öne çıkıyor. Tırsan, 90 metreküp hacimde silobasları üretebilen Avrupa’daki iki üreticiden birisi. 
Tırsan, Uluslarası Transport Logistik Fuarına uzman ekipleri ile katılarak, genel kargo, soğuk zincir, likit, kuru yük, tehlikeli maddeler, gıda, ağır taşımacılık sektörlerindeki deneyim ve uzmanlığını tüm uluslarası paydaşları ile paylaşarak, fuarın uluslararası hedeflerini de tam desteklemeye devam edeceğini açıkladı. 

Kässbohrer SSK 90

Kässbohrer, Tanker ve Silobas Ürün Ailesi; toz veya granül halindeki plastik hammaddeler, çimento ve kuru gıda taşımacılığı için 20 farklı silo ürünü; tehlikeli madde, sıvı gıda, atık ve genel sıvı kargo taşımacılığı için 25 farklı tanker ürünü ile müşterilerine hizmet veriyor. 

Uluslararası Basınçlı Kaplar Yönetmeliği’ne uygun olarak alüminyum malzemeden üretilen Tırsan’ın Kässbohrer Silobas Ürün Ailesi; yüksek taşıma kapasitesi, operasyon kolaylığı ile çimento, inşaat malzemesi, toz veya granül halindeki plastik hammaddeler ve gıda taşımacılığında kullanılıyor. 

İmsan Grup 60 Yeni Tenteli Tırsan Treylerle Filosunu Güçlendirdi İmsan Grup 60 Yeni Tenteli Tırsan Treylerle Filosunu Güçlendirdi

Tırsan’ın 90 metreküp kapasiteli Kässbohrer Damperli Silobas aracı Kässbohrer SSK 90, Avupa'da  en yüksek kapasite ve en düşük boş ağırlığı ile öne çıkarken 10 yıl pas yürümezlik garantili KTL kaplaması ve yüksek mukavemetli çelik şasisiyle de dayanıklı ve en uzun ömrü vaat ediyor. 
Tırsan'nın bünyesinde yer alan Kässbohrer Silobas ürün ailesi yatay, damperli ve konteyner silobas olmak üzere sahip olduğu geniş ürün gamıyla ulusal ve uluslararası müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. 
Kässbohrer Silobas, boşaltım sistemleri ile hızlı ve kesintisiz bir akış sağlarken, operasyon çeşitleri ve yükün tipine göre; farklı hava hatları, elektrikli veya dizel motorlu kompresör, boşaltım hızlandırıcı ve farklı tip hortum seçeneklerini de kullanıcıya sunuyor. 
 

Editör: Akın Öcal