Tırsan tarafından Koyuncu Nakliyat’a Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine, Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Koyuncu Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koyuncu ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Osman Keleş katıldı. 

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Avrupa’da pazar lideri, ADR mevzuatına tam uyum gösteren Kässbohrer araçlarımız, özel tasarımları ve kaliteli ekipmanlarıyla kullanıcılarına, emniyet, işletme maliyeti ve kullanım ömrü açısından en elverişli çözümü sunmaktadır. 2002 yılından itibaren Türkiye’de tehlikeli madde taşımacılığı alanında uluslararası standartların uygulanması konusunda sektöre öncülük eden Tırsan, uluslararası deneyimleriyle ürettiği ürünleri ile müşterilerin rekabet gücünü artırmaya devam etmektedir. Bitüm taşımacılığının öncü firmalarından Koyuncu Nakliyat’a Kässbohrer Bitüm Taşıyıcı Tankerlerinin teslimatını gerçekleştirmekten çok memnunuz, gelecekte de iş birliğimizin artarak devam edeceğine inanıyoruz” dedi. 

Koyuncu: “Tırsan, rekabetçiliğimizi artırıyor”
Koyuncu Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koyuncu da yaptığı konuşmada, “40 senedir petrol ve türevleri taşımacılığında sektöre hizmet veriyoruz. Daima en modern ve en çağdaş teknolojileri kullanarak kaliteyi her şeyin üstünde tutan Koyuncu Nakliyat için ekonomik olmak da büyük önem taşır.  Bu noktada, Tırsan’ın en hafif bitüm tankerleri güvenlikten ödün vermeden, ADR mevzuatına tam uygun olarak, maksimum taşıma kapasitesiyle çalışmamıza olanak sağlıyor. Bu da bizim için çok büyük avantaj ve rekabetçiliğimizi artıran bir unsur. Ayrıca, Tırsan’ın Kässbohrer Bitüm Taşıyıcı Tankerleri, bitüm, ham petrol ve petrol ürünleri taşımacılığı operasyonlarımızda firmamıza sağladığı maksimum güvenlik ile bize büyük güven veriyor. Bununla birlikte Kässbohrer Bitüm Taşıyıcı Tankerleri, her türlü iklim koşuluna uygun sağlam izolasyonu ile firmamıza, farklı çalışma koşullarında operasyon esnasında ısı kaybı olmadan kolay ve sorunsuz çalışma imkanı sunuyor. Son yapmış olduğumuz alım ile 2023 yılında Tırsan’dan aldığımız araç sayımız 40’a yükselmiştir.

Kässbohrer Bitüm Taşıyıcı Tanker K.STS 32 Özellikleri
Tırsan'ın Kässbohrer paslanmaz çelik malzemeden üretilen Bitüm Tankeri, yüksek kalite ve yüksek mukavemet sağlayan özel alaşımlı alüminyum malzemeden üretilen şasisi ile 6.300 kg boş ağırlığıyla sınıfının en hafifi olarak öne çıkıyor. 

Kässbohrer Bitüm Tankeri, her türlü iklim koşuluna uygun farklı izolasyon ve ısıtma sistemleri seçenekleri ile kullanıcıların farklı çalışma koşullarında kolay ve sorunsuz çalışma avantajı sunarken tasarımı sayesinde sınıfının en hızlı boşaltımını gerçekleştirerek operasyon maliyetlerini de azaltır.

TREDER Deprem Yardımlarına Kahramanmaraş’la Devam Etti TREDER Deprem Yardımlarına Kahramanmaraş’la Devam Etti

Tırsan'ın Bitüm Tankerleri, hem Almanya TÜV SÜD tarafından verilen tip onayı ve ADR belgesine, hem de TSE sertifikasına sahip. ADR belgelendirme süreci, tasarım sürecinden başlayarak; kaynak, sızdırmazlık, basınç ve fonksiyonellik olmak üzere birçok testi kapsıyor. 
 

Editör: Akın Öcal