Dünyanın önde gelen otomotiv markalarından Peugeot, Türkiye’deki gelişimini sürdürürken, markanın küresel dijitallaşme hedefleri doğrultusunda yenilikleri hayata geçirmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyeti konusunda iddialı projeleri hayata geçiren Peugeot, online showroom hizmetiyle de bu kaliteyi bir adım yukarıya taşımayı hedefliyor. showroom.peugeot.com.tr adresi üzerinden Peugeot müşterileri, diledikleri modelin detaylı iç ve dış görsellerine ve teknik verilerine kolayca ulaşabiliyorlar.

Renault Kangoo İçten Yanmalı ve Elektrikli Versiyonlarıyla Türkiye’de Renault Kangoo İçten Yanmalı ve Elektrikli Versiyonlarıyla Türkiye’de

Devreye alınan online showroom ile Peugeot modelleri, özel stüdyolarda hem dışı hem de içi 360 derece olarak gerçekçiliği en yüksek seviyede yaşatacak şekilde fotoğraflandı. Bu fotoğrafların birleşmesi ile online Peugeot showroomu müşterilerine aradıkları öncelikli her bilgiyi sunmasıyla da öne çıkıyor. Bu yeni yapılanma sayesinde, teknik verilerden, araç renklerine, özel iç döşemelerden farların görüntüsüne, test sürüşü randevularından en yakın bayinin konumuna kadar birçok bilgi Peugeot müşterilerinin evlerine kadar giriyor.

Editör: Akın Öcal