Farklı özelliklerde teslim edilen araçlar arasında 8 adet Daily 50C18 minibüs, 8 adet 35S16 Hi Matic çift kabin kamyonet, ve 1 adet DailY 35C16 kamyonet ve 1 adet 70C16 kamyon araç bulunuyor

Yeni Mercedes-Benz Sprinter Türkiye Satışı Başlıyor Yeni Mercedes-Benz Sprinter Türkiye Satışı Başlıyor

Pegasus yetkilileri yaptıkları açıklamada araçların havalimanlarında apron hizmetlerinde, kabin ekibi transferi, ayrıca yük taşımada kullanılacaklarını ifade ettiler. Daha sonra düzenlenen bir tören ile IVECO Otomotiv yetkilileri tarafından Pegasus yetkililerine plaket takdim edildi.

Törene Pegasus’u temsilen  İdari İşler Kıdemlı Uzmanı Erdem Fırat, İdare İşler Destek Uzmanı Murat Arslan İdari İşler yetkilisi  Murat Akdeniz katılırken Iveco Otomotiv adına Hafif ve Orta Vasıta Satış Müdürü Özer İşler ve Satış Temsilcisi Serhat Uygun katıldılar. Törende bir konuşma yapan Özer İşler, Pegasus ile eskiye dayanan bir ilişkileri olduğunu ve bunun devam etmesini arzu ettiklerini ifade etti.

Türkiye’nin en köklü ve büyük özel havayolu şirketi olan Pegasus, 91 uçaklık genç filosuyla 44 ülkede 124 noktada faaliyet gösteriyor. Pegasus, kısa ve orta menzilli hatlarda, noktadan noktaya uçuş hizmeti sunan en güçlü havayolu şirketlerinden biri.

Editör: Akın Öcal