Kış mevsimi öncesinde düzenlenen servis kampanyası kapsamında tüm Otokar ticari motorlu araç sahipleri 3-31 Ekim 2022 tarihleri arasında işçilik, yedek parça, periyodik bakım ve mekanik parçalarda yüzde 20 indirim fırsatından yararlanıp, araçlarını kışa hazırlayacak. Kampanya kapsamında, Otokar marka ticari araç sahipleri bu yıl da binlerce hediye ve özel bakım indiriminin sahibi olacak.

Türkiye genelindeki yaygın servis ağıyla kullanıcısına satış sonrasında düşük bakım giderleri ve uygun parça maliyeti sunarak ticari araç sahiplerinin yükünü hafifletmeyi amaçlayan Otokar'ın "Servis Günleri" kampanyası 31 Ekim’e kadar devam edecek. Ticari araç sahipleri kampanya kapsamında işçilik, yedek parça, periyodik bakım ve mekanik parçalarda yüzde 20 indirim fırsatından yararlanacak.

Kampanya süresince periyodik bakımını Otokar Yetkili Servislerinde yaptıran müşterilere check-up ücretsiz olarak sunulacak. 29 gün sürecek olan Servis Günleri'nde periyodik bakıma gelen garanti sonrası araçlarda Otokar Filtre Kitleri, avantajlı fiyatlarla araç sahipleriyle buluşacak.

Bus Of The Year Testleri Çekya’da Düzenlendi Bus Of The Year Testleri Çekya’da Düzenlendi


Sektörde 60 yıla yakın deneyimiyle ürettiği araçları 5 kıtada 60'tan fazla ülkeye ihraç eden Otokar'ın bu yılki "Servis Günleri"nde işçilik, orijinal yedek parça, periyodik bakım ve mekanik parça değişiminde 5 bin TL ve üzeri (KDV Hariç) işlem yaptıran tüm araç sahiplerine rüzgar geçirmeyen yelek hediye edilecek.

Türkiye genelinde kampanyaya katılan yetkili servislerde geçerli olan bol avantajlı Servis Günleri'nden faydalanmak için sadece randevu alınması yeterli olacak. Kullanıcılar en yakın Otokar servisleri www.otokar.com.tr adresinden ve Otokar APP'ten randevu alabilirken, 444 6 857 numaralı "Otokar Müşteri Hattı"ndan 7 gün 24 saat detaylı bilgi alabilecek. Öte yandan Android ve iOS telefonlar için geliştirilen Otokar mobil uygulama ile tüm Otokar müşterileri kampanya dahil tüm duyurulara anlık erişebilecek.

Editör: Akın Öcal