MAN’dan ALTUR’a 35 Lion’s Coach Otobüs MAN’dan ALTUR’a 35 Lion’s Coach Otobüs

Son yaptığı yatırımlarla üretim kapasitesini arttran Otokar, 6 metreden 21 metreye kadar farklı uzunluktaki otobüsleriyle farklı alanlardaki müşteri teslimatlarına devam ediyor.
 
Otokar'ın Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin şehir içi ulaşım filosuna teslim ettiği 10 adet Otokar Kent LF, TEKULAŞ Otobüs Garajı’nda gerçekleştirilen törenle hizmete başladı. 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin araç filosuna kattığı Kent LF otobüslerin teslimat töreni, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, TEKULAŞ Genel Müdürü İlyas Küçükmidil, Otokar Yurt İçi Otobüs Satış Müdürü Murat Torun, Otobüs Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz, İstanbul Servis ve Özel Projeler Satış Sonrası Hizmetler Müdürü İshak Arslan ve İstanbul Ticari Araçlar Bölge Satış Yöneticisi Muhammet Dağaşan, Otokar Bayi Atalay Otomotiv yetkilileri İsmet Atalay ve Ali Rıza Atalay, esnaf ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye’nin dört bir yanında, dünyada birçok ülkesinde toplu ulaşımda ortak tercih olan Kent LF'lerle Tekirdağlılara hizmet verecek olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Otokar Yurt İçi Otobüs Satış Müdürü Murat Torun, "Kent LF otobüslerimiz, geniş iç hacmi, tasarımı ve üst düzey güvenlik standartlarıyla kullanıcı beklentilerini karşılamak için özel olarak üretiliyor. Sahip olduğu özelliklerle sadece Türkiye'de değil, dünyanın dört bir yanında toplu taşımacılıkta yoğunlukla tercih ediliyor.  Otokar olarak bir kez daha Tekirdağlılara bu kez Kent LF'ler ile modern ve güvenilir toplu taşıma deneyimini sunacak olmaktan mutluyuz. Yeni otobüslerimizin, şehrin ulaşım altyapısında önemli bir rol oynayacağını düşünüyoruz. Araçların Tekirdağ'a hayırlı olmasını dileriz" dedi.

Otokar Kent LF
Modern görüntüsüyle dikkat çeken Otokar Kent LF, güçlü kliması, ABS, ASR, disk frenler ve kapılarda sıkışmayı önleyici sistemiyle dikkat çekiyor. Otokar Kent LF, basamaksız girişi ve tam alçak tabanı, engelli yolcuların erişimine sağladığı kolaylık ve geniş iç hacme sahip.  

Editör: Akın Öcal