OKT Trailer; 20-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenecek dünyanın en büyük ticari araçlar fuarı IAA Transportation 2022’e katılacağını açıkladı. OKT Trailer, tanıtımını yapacağı Aerodinamik Gıda tankeri projesini ziyaretçileri ile buluşturacak.

OKT Trailer, stantta farklı özelliklere sahip damperli silobas ve w tipi silobas çeşitleri, vakum tankerinin yanı sıra lansman ürünü tanıtımına yer verecek.

Yeni Nesil Aerodinamik Gıda Tankerinin aerodinamik yapısı sayesinde tankerin hareketi esnasında sürtünme kat sayısını düşürerek yakıt tasarrufu elde etmesini ve elde edilen yakıt tasarrufu ile zararlı gaz salınımını azaltarak çevreye doğrudan katkıda bulunmasını sağlayacak. Daha çok fütüristik araç tasarımlarından tanınan üst kanatlar ve aracın tampon bölgesinde yer alan difüzör, yeni nesil gıda tankerinin sürüşü esnasında rüzgârı disiplinize ederek gövdesi üzerinden hızlıca kaymasını, aynı zamanda türbülansın araçtan uzaklaşmasını sağlayarak üstün sürüş dinamiklerini destekleyen bir diğer önemli unsur olarak öne çıkıyor.

60 metreküp Damperli Silobas, 22 ve 39 metreküp W Tip Yatay Silobas Semi Treyler ürünlerindeki özellikleri sergileyecek olan OKT Trailer, silobas ürününde maksimum dolum ve boşaltım hızı sağlanırken premium donanımları, güçlendirilmiş hibrit sistem şasi tasarımı, dev taşıma hacmi ile güvenli hafiflik özelliğini ön plana çıkarıyor. Toz ve granül taşımacılığında kullanıcının zamandan tasarruf etmesini sağlayacak lojistik çözümü sunan damperli silobas, hava akışı ile malzeme çıkışını hızlandıran boşaltım tesisatı, menhol kapaklarının yanı sıra ekstra dolum sağlayan tasarımı ile hızlı çözüm ortağı olacak.

Schmitz Cargobull Zirvede Gelecek Vizyonunu Paylaştı Schmitz Cargobull Zirvede Gelecek Vizyonunu Paylaştı

Fuarda sergilenecek diğer ürün 22 metreküp W Tipi Silobas Semi Treyler aracı ise ağır hava koşullarına uyum sağlayacak paslanmaz çelik donanımları, ultra hafiflik sağlayacak alüminyum gövdesi ile vagon şeklinde diğer treylere bağlı olarak kullanılabilen çeki oklu donanımı sayesinde mükemmel bir iş arkadaşı olma özelliğine sahip.

Editör: Akın Öcal