Türk ve Avrupalı taşımacıların önemli treyler tedarikçisi Tırsan, Adapazarı fabrikasında teslimatlarına devam ediyor. Tırsan’ın Nüans Logistics’e gerçekleştirdiği teslimat törenine; Şaheser Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erdi Çapar ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Recep Öndal Demirci katıldı.

Nüans Logistics’in bağlı olduğu Şaheser Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erdi Çapar teslimat töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Firma olarak sektöre hızlı bir giriş yaptık, hedefimiz Avrupa’nın çeşitli noktalarına karayolu taşımacılık hizmetimizi geliştirmek. Güvenli taşımacılık denilince aklımıza tek bir güvenilir üretici geldi o da lider Tırsan. Bunun için de filomuzu Tırsan’ın araçları ile güçlendirerek, müşterilerimize ihracat ve ithalat alanında güvenli taşımacılık hizmeti sağlayabileceğiz. Tırsan araçları ile müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına doğru zamanda cevap vererek, hızlı ve sonuç odaklı alternatif çözümler sunacağız. Filomuza kattığımız Tırsan’ın verimlilik odaklı Multi Ride araçları sayesinde müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini ve sektördeki rekabet gücümüzü sürekli artıracağız. Ayrıca, Tırsan araçları, uzun yollarda bize hem yakıt tasarrufu sağlıyor hem de sağlamlığıyla bize güven veriyor. Bundan dolayı Müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet vermek için araç tercihlerinde her zaman Tırsan’ı tercih edeceğiz.”

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçlar, çift süspansiyon sistemi ile ayarlanabilir beşinci teker yüksekliğine sahip ve her model çekiciyle uyumlu şekilde kullanılabiliyor. Yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahip olan aracın, şasi ve çelik aksamları çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı.

Wielton Türkiye’de İlk Teslimatlarını Yaptı Wielton Türkiye’de İlk Teslimatlarını Yaptı

Tren Yükleme Sistemi opsiyonu sayesinde filo yönetiminde esnekliği artırmak üzere geliştirilen araçta bu opsiyonla 2 x 2 adet Tren Vinç Bağlantı noktası ile Tren Yükleme için özel tasarlanan dingil hava yastıkları bulunuyor. Sistem, "e-f-g-i" vagon tipleri ve P400 tünel tiplerine de uyumludur.

Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde; 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, yan kayar perde ve kayar çatı özelliğine sahip. 7,2 ton forklift aks yüküne dayanıklı tabanı sayesinde, rampa yüklemelerinde yüksek taban dayanımı sunan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyumu ile uluslararası yük taşımacılığında yoğun olarak tercih ediliyor.

Editör: Akın Öcal