İÇDAŞ 10 Adet Scania Super Çekici Aldı İÇDAŞ 10 Adet Scania Super Çekici Aldı

Mercedes-Benz Türk, araçları yurt dışında da çalışan Mercedes-Benz kamyon sahipleri için Mercedes Service Card ile bulundukları ülkede acil teknik servise ihtiyaç duyduklarında nakit ödeme yapmadan hizmet alabilecekler. Bir ödeme garantisi hizmeti olan Mercedes Service Card, Avrupa’daki binlerce Mercedes-Benz yetkili servisinde kullanılabiliyor.

Mercedes Service Card, müşterinin arıza için onay vermesi halinde ödemeyi gerçekleştiriyor ve işlemin faturası daha sonra müşteriye gönderiliyor. Müşterinin Mercedes Service Card’daki bakiyesi yeterli olmadığı hallerde ise, tutara göre müşteri onayı ya da ev sahibi ülkedeki yetkili servis onayı ile müşteriye hizmet verilmeye devam ediyor.

Mercedes Service Card sahipleri, yurt dışında yol yardımına ihtiyaç duyduklarında 444 6 284 numaralı çağrı merkezine aracın bulunduğu konumu ileterek, ilgili ülkelerdeki yol yardım ekiplerinden hizmet alabiliyorlar.  Ödeme garantisi sayesinde onay süreci ve aracın onarım işlemlerinin en hızlı şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan Mercedes Service Card hizmetinde, araç sürücüsünün onarım işlemleri için ödeme yapması gerekmiyor. Ödeme kart sahibinin onayı ile Mercedes Service Card tarafından yapılırken, ödenen tutar daha sonra kart sahibine fatura ediliyor. Mercedes-Benz Service24h kullanımında hizmet ücreti alınmazken, Mercedes-Benz servislerinde kart kullanımı için ek bir ücret de talep edilmiyor.

Editör: Akın Öcal