Mercedes-Benz Türk, 2017 yılında başlattığı Satış Sonrası Hizmetler programlarından biri olan ‘Sıfır Gibi Motor’ ile yurt içi pazardaki Euro 6 motora sahip otobüs ve kamyonlara motor yenileme hizmeti sunmaya devam ediyor. Mercedes-Benz Türk güvencesiyle yapılan işlemde bir motor, 5 iş günü içerisinde tamamen yenileniyor. Yenilenen motorlara Mercedes-Benz Türk tarafından kilometre sınırı olmaksızın 1 yıl süreyle orijinal yedek parça ve işçilik garantisi veriliyor. 

Renault Trucks Gaziantep’te Silahtaroğlu İle Güçlendi Renault Trucks Gaziantep’te Silahtaroğlu İle Güçlendi

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tolga Bilgisu, uzman kadrolar tarafından gerçekleştirilen motor yenileme işlemi sonrasında hızlı teslimatı da çok önemsediklerini söyleyerek, "Her alanda üstün performans ve kaliteyi garanti eden ürünlerimiz ve servis hizmetlerimizle, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak ana sorumluluklarımızın başında geliyor. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler doğrultusunda cazip koşullarda verdiğimiz bu hizmetimizi daha da genişletmeye, gelecek seneler için kapasitemizi artırmaya yönelik yatırımlar yapmayı sürdüreceğiz” dedi. 

Almanya’dan sonraki ilk yenileme merkezi
Mercedes-Benz Türk’ün Teknik Uzmanlık Merkezi, bu konuda özel eğitim almış ekibiyle Almanya’dan sonra dünyadaki ilk motor yenileme merkezi olma özelliği taşıdığı kaydedildi.

Editör: Akın Öcal