2023 araç yatırımlarında MAN’ı tercih eden firma ve bireysel yatırımcılara toplamda 9 adet, Lion’s Coach teslimatı yapıldı. Bu kapsamda Pamukkale Turizm’e hizmet veren LKS Turizm’e 5 adet, Niksarkale Turizm’e 2 adet, Kâmil Koç bireysel yatırımcısı Vahit Akdağ’a 1 adet ve Özkaymak Turizm bireysel yatırımcısı Aydoğan Kapçı’ya da 1 adet olmak üzere toplamda 9 adet Lion’s Coach teslimatı gerçekleştirildi.

2020 yılında endüstrinin en prestijli ödülü olan ‘Coach of the Year-Yılın Otobüsü’ ödülünün ardından, 2022 yılında da ‘Sustainable Bus Award (Sby Award) 2022- Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’nü alan Lion’s Coach, seyahat firmalarının ve seyahat sektörüne hizmet veren bireysel yatırımcıların tercihi olmaya devam ediyor. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., son olarak; sektörün önemli firma ve bireysel yatırımcılarına toplamda 9 adet Lion’s Coach teslimatı yaptı.

LKS Turizm 5 adet
Bu kapsamda LKS Turizm, Pamukkale Turizm’de hizmet vermek üzere 5 adet Lion’s Coach aldı. Otobüslerini MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde yeni araçlarını teslim alan LKS Turizm sahibi Fatih İslam ve Uğur Yalnız’a anahtar teslimini MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer yaptı. 

Niksarkale 2 adet 
1994 yılından beri faaliyet gösteren Niksarkale Turizm’in aldığı 2 adet  2+1 koltuk düzenine sahip otobüs Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde düzenlenen tören ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer tarafından firma sahibi Ali Öztürk’e teslim edildi.

IVECO BUS Türkiye’de Ürün Gamını Çeşitlendiriyor IVECO BUS Türkiye’de Ürün Gamını Çeşitlendiriyor

Bireysel yatırımcılar da ‘MAN Lion’s Coach’ dedi
Kâmil Koç’un bünyesinde hizmet veren bireysel yatırımcısı Vahit Akdağ ve Konya'nın köklü firmalarından olan Özkaymak Turizm’in bireysel yatırımcısı Aydoğan Kapcı da yeni otobüs yatırımlarında ödüllü MAN Lion’s Coach’u tercih etti. Her iki yatırımcıya da yeni aldıkları otobüsler Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi. 

Editör: Akın Öcal