Yeni turizm sezonunda müşterilerine bu eşsiz seyahat deneyimini sunmak isteyen İzmir bölgesinin taşımacılık sektöründeki köklü firması Fulya Turizm filosunu ödüllü MAN Lion’s Coach otobüsleri ile güçlendirdi. İzmir ve Seferihisar bölgesinde turizm taşımacılığı yapan şirket, yeni araç yatırımları kapsamında filosuna 3 adet MAN Lion’s Coach kattı. Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A. Ş. Otobüs Bölge Satış Koordinatörü Emrah Albustanoğlu ile Fulya Turizm’in sahibi Hüseyin Kocaer, firma yetkilileri Mustafa Kocaer ve Efe Kocaer katıldı.
Törende konuşan Fulya Turizm’in sahibi Hüseyin Kocaer, sezon öncesi filolarını yeni otobüslerle güçlendirmekten mutlu olduklarını belirterek, “Beklentinin yüksek olduğu bir turizm sezonuna giriyoruz. Turizm taşımacılığı yapan bir firma olarak, biz de bu yeni turizm sezonuna yepyeni MAN Lion’s Coach otobüslerimizle hazırız. MAN, bizim gerek araç kalitesi gerekse de satış sonrası hizmetleri ile yol arkadaşlığına güvendiğimiz çok önemli bir marka. Bu nedenle de yeni araç yatırımımızda MAN’ı tercih ettik. Son aldığımız 3 yeni otobüs ile birlikte filomuzdaki MAN otobüs sayımızı 5’e yükseldi” dedi.

Mercedes ve Setra Otobüsler Yeni Standartlarla Daha Güvenli Mercedes ve Setra Otobüsler Yeni Standartlarla Daha Güvenli

Öz Has Bingöl’e 2 Lion’s Coach 

Ödüllü Lion’s Coach’u tercih eden bir başka firma ise, Doğu Anadolu bölgesinin önemli firmalarından Öz Has Bingöl olduFirma, Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen törenle filosuna 2 adet, 2+1 koltuklu MAN Lion’s Coach kattı. Törende MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer, firma sahibi Garip Çağdaş, ekibi ve kaptanlara sembolik MAN anahtarını teslim etti.
Törende, neden MAN Lion’s Coach’u tercih ettikleri hakkında bilgi veren Garip Çağdaş, “MAN Lion’s Coach otobüslerini yollarda görüyor ve çok beğeniyorduk. Ekibimizin ve kaptanlarımızın tercihi ve talebi doğrultusunda biz de yeni otobüs yatırımımız için MAN’ı tercih ettik. MAN Lion’s Coach sektörde modern tasarımları, rahat yolcu koltukları, yüksek güvenlik standartları, ekonomik yakıtı ve işletme maliyetleri ile ilgi haline gelmiş durumda. Biz de bu ödüllü otobüsleri inceledik ve çok beğendik. Halkımızın rahat ve konforlu seyahatleri için filomuza 2 adet Lion’s Coach kattık” diye konuştu.

MAN Otobüs Bölge Satış Koordinatörü Emrah Albustanoğlu ve Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer ise, MAN Lions Coach’a olan ilginin artarak devam ettiğini vurgulayarak müşterilerine hayırlı olsun dileklerini sundular. 

Editör: Akın Öcal