2022 yılının Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’nü alan Lions Coach teslimatları hızlandı.  MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., 5 seyahat firmasına 7 adet Lion’s Coach teslimatı yaptı. Yolcularına eşsiz bir seyahat keyfi yaşatmak amacıyla filolarını ödüllü MAN Lion’s Coach ile güçlendiren firmalar, düzenlenen ayrı ayrı törenlerle yeni otobüslerini teslim aldılar.


2019 yılında MAN seyahat otobüsü yatırımlarına başlayan Altur, düzenlenen törenle filosuna 2 adet, MAN Lion’s Coach kattı. Aldıkları otobüsleri personel taşımacılığında kullanacaklarını belirten ALTUR firması yetkileri, “ALTUR olarak, Türkiye’de çok önemli firmalara personel taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Sunduğumuz hizmette ise, yolcu memnuniyeti bizim için en önemli faktörü oluşturuyor. MAN Lion’s Coach da aldığı ‘2020- Yılın Otobüsü’ ve 2022- Yılın Sürdürülebilir Otobüs’ ödülleri ile bu alandaki başarısını kanıtlamış durumda” açıklamasında bulundular. 


Ali Osman Ulusoy Turizm’in bireysel yatırımcısı Kasım Dayıoğlu da filosunu gençleştirme amacıyla 2 adet MAN Lion’s Coach yatırımı yaptı. Firma sahibi Kasım Dayıoğlu, “MAN Lion’s Coach otobüslerini modern tasarımlarından rahat koltuklarına, yüksek güvenlik standartlarından yakıt ekonomilerine kadar birçok farklı özelliğinden dolayı tercih ettik. Amacımız filomuza kattığımız yeni otobüsler ile yolcularımıza konforlu, güvenilir ve keyifli yolculuklar yaşatmak. Ayrıca temsil ettiğimiz Karadeniz’in güzide firması Ali Osman Ulusoy Turizm’e yolcu memnuniyetini arttıracak yeni araç katmanın da gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.


Şehirlerarası seyahat sektörünün güçlü ve köklü firması Kamil Koç’un Muğla İşletmesi DG Otomotiv’in otobüs yatırımındaki tercihi de MAN Lion’s Coach oldu. DG Otomotiv, sıfır araç yatırımı kapsamında filosunu 1 adet, 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli yeni Lion’s Coach ile güçlendirdi. DG Otomotiv yetkilisi Haluk Beyimoğlu, şunları söyledi: “Güvenlik, konfor, tasarruf, teknik özellikler ve satış sonrası hizmetler bizim için çok önemli kriterleri oluşturuyor. MAN da sahip olduğu üstün nitelikler ve sunduğu avantajlı hizmetlerle aradığımız tüm bu özellikleri bir arada sunuyor. Bu yüzden de yeni otobüs yatırımızda MAN’ın ödüllü otobüsü Lion’s Coach’u tercih ettik.”

MAN Truck & Bus 2023’ü Rekor Sonuçlarla Kapattı MAN Truck & Bus 2023’ü Rekor Sonuçlarla Kapattı

Reverans Turizm de 2022 otobüs yatırımları kapsamında filosunu MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi. Kocaeli bölgesinin önemli markaları arasındaki yerini aldıklarını belirten Reverans Turizm yetkilisi Ömür Öztürk, “Hem firmamıza hem de yolcularımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bunun içinde tercihlerimizde titiz davranıyoruz. MAN da bize gerek araçlarıyla gerekse de hizmet kalitesiyle aradığımız tüm ayrıcalıkları bir arada sunuyor. Bu yüzden de MAN Lion’s Coach’u filomuza katmaktan çok mutluyuz” şeklinde konuştu.


 
2022 yılı seyahat otobüsü yatırımlarına MAN ile devam etme kararı alan İstanbul Konfor, 1 adetlik Lion’s Coach siparişini törenle teslim aldı. Yeni otobüsleri, İstanbul VIP hatlarında kullanacaklarını söyleyen İstanbul Konfor firması yetkisi Emir Günaydın, şunları kaydetti: “İstanbul Konfor olarak, yıllardır şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmette yolcu memnuniyeti ve yakıt ekonomisi bizim için en önemli faktörleri oluşturuyor. Bu kriterlerde MAN’ın üstün nitelikli otobüslerine güveniyoruz. Bu nedenle yeni yatırımlarımızda MAN otobüslerini tercih etmeye devam ediyoruz.”


 

Editör: Akın Öcal