Goodyear bayileri ve satış noktalarında 30 Haziran 2023 tarihine kadar geçerli kampanya süresince tek seferde Goodyear markalı yaz, 17 inç ve üzeri binek, SUV (4x4) veya seçili hafif ticari araç lastiklerinden 4 adet satın alan tüketiciler, Goodyear’ın Yaz Servis Kampanyası'ndan yararlanma hakkı kazanıyor. Goodyear’ın yaza özel Servis Kampanyası ile tüketiciler lastik satın alma ile eş zamanlı servis hizmetlerinden de belirlenen tutarlarda bedelsiz yararlanabilecekler. 
Goodyear’ın kampanyasına bu yıl EfficientGrip Cargo 2 ve EfficientGrip Cargo hafif ticari ürün grubu desenleri de dahil olacak. 

İş Bankası ve Petrol Ofisi’nden Çocuklara Bilim Eğitimi  İş Bankası ve Petrol Ofisi’nden Çocuklara Bilim Eğitimi 


Ticari araçlarda kış lastiği dönemi bitti
Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Ertan San, şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlara yönelik getirilen zorunlu kış lastiği uygulaması 1 Nisan itibarıyla sona erdiğini aktardı. San açıklamasına şöyle devam etti: “Sadece şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçların değil, kış lastiği kullanan tüm binek araçların da bu tarihte yaz lastiğine geçmesini öneriyoruz. Artan sıcaklıkla birlikte güvenli ve konforlu sürüş, düşük yakıt tüketimi ve lastik ömrünü uzatmak amacıyla yaz ya da dört mevsim lastiklerinin kullanılması gerekiyor. Yaz lastikleri kuru ve ıslak zeminde iyi bir yol tutuşu sağlarken sürüş hakimiyetini de en üst seviyeye taşıyor” diye konuştu.

Editör: Akın Öcal