BMC İlk Yerli Apron Otobüsünün Teslimatlarına Hız Verdi BMC İlk Yerli Apron Otobüsünün Teslimatlarına Hız Verdi

Ankara Koluman Gölbaşı Park Alanı’nda düzenlenen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Osman Nuri Aksoy, Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Operasyonları Grup Müdürü Özgür Taşgın, Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Koordinatörü Taylan Özyiğit,  Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Genel Müdürü Çağatay Kepek, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Operasyon Direktörü Mehmet Türkyılmaz, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Filo Yönetim ve Raporlama Grup Müdürü Tayfun Akgün, Kamil Koç A.Ş. Kıdemli Filo Bakım Yöneticisi Fehmi Topçu, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş Kıdemli Filo Uzmanı Fatih Evren, Koluman Ticari Araç Pazarlama ve Satış Direktörü Ali Türkay Saltık, Koluman Otobüs Grup Satış Müdürü Fevzi Kaplan, Koluman Ankara Otobüs Satış Müdürü Hakan Öztekin, Koluman İstanbul Otobüs Satış Müdürü Şafak Şimşek ve Koluman İstanbul Otobüs Satış Danışmanı Uğur İşgören katıldılar.

Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. Genel Müdürü Çağatay Kepek, bir taraftan hizmet kalitelerini geliştirirken, diğer yandan en yeni teknolojiye sahip araçlarla filolarını büyüttüklerini vurguladı.  

Koluman Ticari Araç Pazarlama ve Satış Direktörü Ali Türkay Saltık yaptığı konuşmada; “Kamil Koç ile uzun yıllara dayalı, güven temelinde şekillenen güçlü bir iş birliğimiz var. Bu süre zarfında, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya odaklandık. Bunun sonucunda da olumlu geribildirimler elde ettik. Bugün teslim ettiğimiz otobüslerle de Kamil Koç’un vizyonunu ve öncü rolünü desteklemeye devam edeceğiz.” dedi. 

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Osman Nuri Aksoy “Yolcu ve sürücü memnuniyetini her zaman önceliğine alan bir firma olarak, Kamil Koç ile olan iş birliğimizi iki vizyoner markanın bir araya gelmesi olarak nitelendiriyor; sunulan tüm ürün ve hizmetlerde yüksek memnuniyet yaratacağına inanıyoruz” dedi.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu ise şunları söyledi; “Bir işletmenin koyduğu hedeflere ulaşma doğrultusunda emin adımlarla ilerleyebilmesi için doğru zamanda doğru planlamalar yapabilmesi ve bu planları uygulayabilmesi çok önemli.  Kamil Koç firması ile Koluman bayimiz ve bizler 2024 yılı sezon öncesi yatırımı planlanan araçların satış görüşmelerine 2023 yılında başladık. Sunduğumuz ön ödemeli sistem dahilinde anlaşmalarımızı 2023 yılında yaptık. Şimdi geriye dönüp bakıldığında doğru zamanda doğru planlamalar yapılması durumunda, sezon başında araç tedariğinin ne kadar mümkün olabileceğini de bizlere göstermiş oluyor” dedi.

Editör: Akın Öcal