Ağır ticari araç pazarında hafiften ağır ticari araçlara kadar geniş ürün gamıyla faaliyet gösteren IVECO, Tanöz Nakliyat’a bakım kontratlı olarak sattığı araçları törenle teslim etti. 13 Haziran 2023 tarihinde IVECO’nun İstanbul’daki genel merkezinde düzenlenen törende 25 adet IVECO S-Way çekici ve 15 adet Daily olarak toplam 40 araç teslim edildi. 
Düzenlene törene başta IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak ve Tanöz Nakliyat Sahibi Serdar Tan olmak üzere iki şirket yöneticileriyle birlikte satışı gerçekleştiren IVECO Türkiye yetkili satıcısı IVECO Otomotiv yöneticileri de de törene katıldı. 

Iveco’nun İkinci El Yapılanmasında Yeni Dönem Iveco’nun İkinci El Yapılanmasında Yeni Dönem


Törende kısa br konuşma yapan IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak, Tanöz Nakliyat’ın kendileri için önemli bir iş ortağı olmlarının yanı sıra iyi bir referans olduğunu da söyledi. Her ürün grubundan araç satışı yaptıklarını ve Tanöz’ün kendilerinden ilk defa bakım onarım kontratı aldıklarını kaydeden Işınak, oluşan bu güven ve iş birliğinin kendileri için çok değerli olduğunu vurguladı.
Konuşmasında IVECO ile uzun bir süredir çalıştıklarını kaydeden Tanöz Nakliyat Sahibi Serdar Tan ise Iveco ile har anlamda iş birliği yaptıklarını vurgulayarak bu uyumun devam etmesi durumunda başka bir ticari araç markası ile çalışmak istemediklerini belirtti.  


Madencilik faaliyetleri için IVECO  T-Way araç talebi olduğunu sözlerin ekleyen Tan, teslim aldıkları çekicileri uluslararası taşımacılık operasyonlarında kullanacaklarını Daily’leri ise yurtiçi ve dağıtım hizmetleri için  kullanacaklarını açıkladı. 
 

Editör: Akın Öcal