Ford Trucks’ın Özel Serisinde Michelin Lastikler Kullanılacak Ford Trucks’ın Özel Serisinde Michelin Lastikler Kullanılacak

Türkiye’nin ve Ege bölgesinin en köklü lojistik şirketlerinden Arspet grubu şirketlerinden Atom Lojistik, sipariş verdiği 100 adet IVECO SWAY çekicinin 60 adedini teslim aldı. Iveco yetkili bayisi Aytok tarafından satışı gerçekleştirilen araçlar 22 Aralık 2022 tarihinde törenle teslim edildi. 
İstanbul’da Çırağan Sarayı’nda düzenlenen teslimat törenine IVECO Asya’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Koray Kurşunoğlu, Iveco Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak, Atom Lojistik Genel Müdürü Onur Okumuş ve şirket yöneticileri katıldı. 


Iveco'nun ortaklığıyla üretilen elektrikli çekici modeli Nikola için de Türkiye’de ilk siparişinin Atom Lojistik tarafından verildiği de kaydedildi. 
Törende bir konuşma yapan Iveco Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak, Atom Lojistik ile olan iş birliğinin kendileri için çok önemli olduğunu söyleyerek 100 adetlik teslimatın yanı sıra gelecek yıl için de 50 adetlik yeni bir anlaşmanın gündeme geldiğini kaydetti.  Işınak, yılın son teslimat, töreninde Atom Lojistik’in elektrikli çekici Nikola için Türkiye’de ilk sipariş veren firma olduğunu da sözlerine ekledi. 


Atom Lojistik Genel Müdürü Onur Okumuş da yaptığı konuşmada, “Arspet Grubu’nun markası olarak bu kadar büyük bir organizasyonda çalışan bütün çalışma arkadaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum Iveco SWAY 8 kız kardeş olarak bilinen ağır ticari araç markası içinde oldukça güçlü bir konuma sahip. Iveco yetkilileri SWAY modeli ile gurur duyabilirler” dedi. 
 

Editör: Akın Öcal