40'tan fazla ülkede faaliyet gösteren ve 2023 sonunda Türkiye’de otobüs satışlarına başlayan IVECO BUS, özellikle Asya pazarında sıfır emisyonlu çözümlerini servis hizmetlerini sergileyecek.

Türkiye'de satışa sunulan CROSSWAY

Şimdiye kadar 65 binden fazla üretilen CROSSWAY, tüm yol koşullarına uygunluğu, düşük işletme maliyetleri, yakıt verimliliği, konforu ve FTP Industrial tarafından geliştirilen güçlü motoru ile öne çıkıyor. Geniş bir uzunluk, koltuk konfigürasyonu ve enerji yelpazesi, CROSSWAY serisini segmentinin en esnek taşıma aracı ve kısa/orta mesafelerde yolcu taşımak için ideal otobüs haline getiriyor. 

Turizm segmentinde EVADYS
EVADYS, şehirlerarası/turistik/gezi görevleri için esnek bir çözüm sunuyor. CROSSWAY serisinin güçlü yanlarını taşıyan EVADYS, çok yönlülük ve optimum maliyet ile öne çıkıyor. Turizm, bölgesel turizm, kısa ve orta uzunluktaki geziler için çözüm sunan model, Güç, konfor ve bagaj bölmesi kapasitesi açısından daha yüksek beklentiye cevap veren araç, şehirlerarası gezi otobüslerinin premium segmentini tamamlar.

Elektrikli şehir içi otobüs E-WAY
Avrupa'da yoğun olarak tercih edilen tam elektrikli şehir içi otobüs modellerinden biri olan E-WAY, FPT Industrial tarafından monte edilen ve optimize edilmiş bir TCO (dayanıklılık, uzun mesafe ve yolcu kapasitesi) sağlayan bir NMC batarya paketinden güç alıyor. 

Iveco Group’da Yeni CEO Olof Persson Olacak Iveco Group’da Yeni CEO Olof Persson Olacak

IVECO BUS standı, araç sergisinin yanı sıra uzman hizmetlere ayrılmış bir köşeye de ev sahipliği yapacak. 
Enerji Mobilite Çözümleri, markanın filolarını tamamen sıfır emisyonlu sürücülere dönüştürme konusunda müşterileri desteklemek için oluşturulan özel danışmanlık departmanı. Bu departman, operatörlere araçların ve altyapıların tasarımından uygulanmasına kadar e-mobilite projelerinin eksiksiz ve optimize edilmiş bir yönetimini sunuyor.

IVECO ON, enerji tüketimini optimize etmek ve filo yönetimini desteklemek için tasarlanmış dijital ve bağlantılı hizmetler sunuyor. 
 

Editör: Akın Öcal