Minibüs Haberleri

Minibüs haberleri ve güncel Minibüs gelişmeleri, Minibüs ile ilgili tüm video, Minibüs fotoğrafları ve Minibüs haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


HAFİF TİCARİ

Kuruluşunun 30. yılını kutlayan Antalya merkezli Sena Turizm, filosunu 28 adet Sprinter Minibüs ve 5 adet Vito Tourer ile güçlendirdi.

HAFİF TİCARİ

TUI’nin Türkiye’deki temsilciliği Antalya TANTUR TUI, turizm servis hizmetlerinde kullanmak üzere 41 adet MAN TGE’yi filosuna kattı. 

HAFİF TİCARİ

Türk otomotiv endüstrisi, 2023'te yüzde 13 artışla 35 milyar dolar ihracat gerçekleştirirken en büyük artış yüzde 57 ile otobüs-midibüs-minibüste gerçekleşti. 

OTOBÜS

Bandırma Ulaşım Hizmetleri Ticaret A.Ş. tarafından alınan 55 adet Otokar CENTRO, Bandırma'da düzenlenen bir törenle hizmete girdi. 

OTOBÜS

Otokar, Sakarya fabrikasında düzenlediği basın toplantısıyla alternatif yakıtlı otobüs ailesi ve otonom e-Centro'yu tanıtırken büyüme hedeflerini de paylaştı. 

HAFİF TİCARİ

2007 yılında Mercedes-Benz ve Arobus iş birliğiyle Türkiye’de üretimi başlayan Sprinter minibüslerde 40.000 adede ulaşıldı.  

OTOBÜS

TEMSA, CaetanoBus ile ortak bir Ar-Ge projesini hayata geçirdi.  Anlaşma kapsamında 1000 km menzile sahip şehirlerarası otobüs üretilecek.

OTOBÜS

Geniş otobüs yelpazesiyle şehir içi toplu taşıma çözümleri sunan Karsan, Karabük’e 50 adet Jest teslimatı gerçekleştirdi.