Güler Nakliyat, filosuna Tırsan markalı 50 adet Hafif Tenteli Perdeli Treyler ve Tenteli Perdeli Multi Ride ekledi. Düzenlenen teslimat törenine; Güler Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Naci Güler, Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Güler ve Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda da CEO’su olan Durmuş Güler ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi.

Yurtiçi taşımacılığın önemli ismi

Wielton Türkiye’de İlk Teslimatlarını Yaptı Wielton Türkiye’de İlk Teslimatlarını Yaptı

Güler Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Naci Güler, gerçekleştirilen törende yaptığı açıklamada; “Tırsan ile 30 yıl önce başlayan başarılı iş birliğimize 2. kuşakla da hız kesmeden devam etmekteyiz. Yıllardır gelişmekte ve büyümekte olan firmamızda değişmeyen en önemli şey Tırsan’a duyduğumuz güvendir. Firmamızın, Türkiye genelinde 9 şubesi bulunmaktadır. Bu 9 şubemizden Türkiye’nin her iline komple parsiyel yük taşımacılığı yapmaktayız. Türkiye’nin dört bir yanında, gece gündüz hız kesmeden operasyonlarımıza devam etmekteyiz. Bu nedenle operasyonlarımızda kullandığımız araçların zorlu yol koşullarına ve tüm iklim şartlarına dayanıklı olması gerek. Bu bağlamda tercihimizi hep Tırsan’dan yana kullanıyoruz. Tırsan araçları, uzun yollarda bize hem yakıt tasarrufu sağlıyor hem de sağlamlığıyla bize güven veriyor. Tırsan’da ihtiyaçlarımıza yönelik her türlü aracı bulabiliyoruz. Müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet vermek için araç tercihlerinde her zaman Tırsan’ı tercih etmekteyiz.” ifadelerini kullandı. 

Tırsan Hafif Tenteli Perdeli Treyler

Tırsan'ın Ar-Ge merkezi tarafından geliştirilen Hafif Tenteli Perdeli Treyler, daha fazla yük taşıma avantajı sunarken, sahip olduğu patentli K-Fix yük bağlama sistemi sayesinde yükün ekstra ekipman gerekmeksizin sabitlenmesini sağlıyor ve yan kapaklarla kullanımına uygundur.  Tırsan Hafif Tenteli Perdeli Treyler, mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde, 3 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunuyor. Code XL yük emniyet sertifikasına sahip olan aracın şasi ve çelik aksamları çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalıdır.  Ayrıca araçta 5,460 kg forklift aks yüküne dayanıklı, 28 mm kalınlığında fenol reçine kaplı kontraplak taban kullanılıyor.

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçlar, çift süspansiyon sistemi ile ayarlanabilir beşinci teker yüksekliğine sahip ve hem midilli hem de yarı midilli çekiciler başta olmak üzere tüm çekicilerle eşleşebiliyor.

Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde; 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, yan kayar perde ve kayar çatı özelliğine sahip. 7,2 ton forklift aks yüküne dayanıklı tabanı sayesinde, rampa yüklemelerinde maksimum taban dayanımı sağlıyor. Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyum gösteriyor.

Editör: Akın Öcal